Příspěvky uživatele - 58.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 10.8.2013
jojoj, to mne matika problémy nerobí, potrebovala som len tú presnú informáciu, ktorú ste mi dal: "stabilní roztoky u likérů jsou od 16%"...díky, presne to som potrebovala! adri PS to percento máte z vlastnej skúsenosti alebo z nejakej literatúry?
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 9.8.2013
uviedla som to ako priklad, standartne riedim stavu/vyluh 1:1 s 40% alkoholom, tj mam 20% ... a diky, takuto konkretnu informaciu som chcela pocut. adri
Domácí likér - množství alkoholu a kvašení, 9.8.2013
Rada skúšam vyrábať doma všelijaké bylinné a ovocné likéry. Moc do tej problematiky nevidím a preto by ma zaujímalo - pri akom objeme alkoholu už nebude likér kvasiť? chcem ho uchovať v pivnici. ešte sa mi to teda nestalo, že by sa mi likér skazil,... celý příspěvek >
Hnojivo pro banánovník, 2.8.2013
ja som vzdy uschnuty list len ustrihla pri kmeni, nesla som "do ziveho". ale ak je list uschnuty aj na kmeni, tj az po zem, ostrihla som to cele. nikdy som netrihala do ziveho, adri
Hnojivo pro banánovník, 2.8.2013
"Jen mě zmátlo, že je to hnojivo pro palmy a zelené rostliny."... Váš banánovník nie je zelený? Označenie "Zelené rastliny" sa používa pre rastliny okrasné listom, čo banánovník pre Vás zjavne je. A názov AGRO CS je názov firmy, nie hnojiva.... celý příspěvek >
Nepálivé feferónky nebo chilli, 28.7.2013
díky, uz som práve pátrala, len netušim, či napr. 200 SHU je "také mierne štiplavé" alebo "hnus, ktorý začiatočník nerozchodí". otázka ma napadla aj preto, že kupujem korenie "chilli pikant", ktoré je absolútne nepálivé, preto ma napadlo, či nemá... celý příspěvek >
Nepálivé feferónky nebo chilli, 28.7.2013
Existuje nejaká odroda malých papričiek, ktoré nie sú veľmi štiplavé? Nemám moc rada silne pikantné jedlá (napr. okrúhle feferónky sú na mňa až moc) ale malé chilli papričky sa mi veľmi páčia po estetickej stránke a rada by som ich používala pri... celý příspěvek >
Šťavel puprurový - zelené skvrny, 28.7.2013
áno, to je presne ono. takže buď máme obaja neznámu chorobu, alebo za to môže to prisilné slnko. adri
Šťavel puprurový - zelené skvrny, 28.7.2013
síce by to chcelo fotku, ale domnievam sa, že to bude z prílišného slnka. mám ho vonku na terase a keď bývalo zamračené, mal listy fialové a teraz na tom silnom slnku majú zelené fľaky a sú viac zelené než fialové. adri
Sklizene malé cibulky - možno opět zasadit?, 27.7.2013
diky, KUKY, necham si ju teda ako sadzačku na budúci rok. adri
Sklizene malé cibulky - možno opět zasadit?, 27.7.2013
Při sklizni jsem zistila, že nekolik cibulek ze sazečky nic-moc nevyrostlo. Mohu je ted hned ješte zasadit a pak sklízet na zeleno? Bude z nich do zimy ještě něco? adri
Šalotka, 22.7.2013
no, že by ste ma potešil, sa nedá povedať , ale ešteže toho nemám tri hektáre! adri
Šalotka, 17.7.2013
Toho roku som vysadila šalotku v zjavne mylnej predstave. že sa jedná o "jemnejšiu cibuľu" - t.j. že konečne donútim svojho muža jesť aspoň šalotku, keďže normálnu cibuľu neje. aké však bolo včera moje prekvapenie, keď som ich pár vzdala zo záhonu a... celý příspěvek >
Zálivka česneku a cibule, 17.7.2013
česnek nie, ani u nás nepršalo a keď sme ho pred par dňami vyberali, korene boli vo vlhkej zemi. cibuľu nezvyknem zalievať vôbec, aj keď som čítala, že by sa mala. adri
Jen si tak trochu postěžovat, 11.7.2013
dik za podporu, Milane :)... ja som tým nechcela povedať, že tam všechno nechám zhniť, lebo sa mi to nechce oberať, len prízvukujem fakt, ktorý aj mňa samotnú prekvapil - proste som si kedysi, keď som ešte nemala záhradku, myslela, že najväčšia... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika