Příspěvky uživatele - 56.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plastový nábytek a wapka, 16.4.2015
Nevím, jestli by se to dalo něčím přetřít, aby to nebarvilo???
Tester na vázaný chlor, 25.6.2014
A co třeba elektrobnický tester Bestway? Máte s ním někdo zkušenost?
Tester na vázaný chlor, 24.6.2014
Lze s pomocí tabletového testeru zjistit obsah vázaného chloru ve vodě bazénu? Umí to všechny testery? někde jsem viděl, že se tam vloží 2x po sobě tableta DPD. Máte s tím zkušenosti? děkuji za všechny rady. Horák
Zelenání dlažby kolem zastřešeného bazénu, 15.1.2014
Chtěl bych požádat o radu. Mám prvním rokem zastřešený bazén a kolem dlažbu z vymývaného betonu. Nyní uprostřed zimy se na dlažbě i betonu začíná objevovat zelená řasa. Jak na ni, aby to pak na jaře nebyla hrůza.  Moc díky Petr
Stále vysoký obsah chloru v bazénu, 15.7.2013
Máme krytý bazén 10m3 a neustále se potýkáme s vysokým obsahem chloru - mezi 1-2. Do plováku teď už dáváme jen 1/4 kombi tablety 5v1, ale chlor je stále vyšší. Co doporučujete?
Co na slimáky?, 16.5.2013
Mám problém, v noci mi slimáci žerou malé afrikány, plamének. Jaký prostředek za rozumný peníz aby spolehlivě fungoval? Moc děkuji za pomoc
Úprava vody v zastřešeném bazénu, 25.4.2013
Dobrý den, máme kruhový bazén cca 12m3. Teď ho chceme zastřešit. Dosud jsme používali tablety 5v1 do ploáku na hladině. Polovina vydržela déle než týden a chlóru bylo spíš víc. Jak se změní spotřeba chemie, jak a co dávkovat, aby nebyl chlor cítit?... celý příspěvek >
Lonicera - růže z Jericha, 24.4.2013
Je tato popínavka vhodná na slunce, jak moc roste? A co škůdci?
Popínavá rostlina na slunce pro zakrytí drát. plotu, 24.4.2013
Díky, kde se dá koupit sazenice, jak se jmenuje odrůna a jak se pěstuje?
Jaký Clematisse pětuje nejjednoduše?, 24.4.2013
Prosím o radu, jaký koupit Plamének - k bazenů na sluníčko k plotu 4 x 1 m? Jak zasadit a který roste dobře.? Díky moc
Popínavá rostlina na slunce pro zakrytí drát. plotu, 24.4.2013
Zdravím a moc prosím o radu, potřebuji nějakou rostlinu, která by schovala klasický drátěný plot u bazénu. Je to dost slunečné místo, břečťan by asi nebyl vhodný. Opadávající nevadí, ale třeba psí víno ne. Moc díky za pomoc Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika