Příspěvky uživatele - 217.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská rodná, Katinka, 11.7.2013
Tak to Vas lutujem, to cakanie kym Katinka dozreje... Vdaka za chvalu fota, len Opal minuly rok prerodil a tak je toho zase menej, ale kompenzuju to Tophity a marhule, ktore vlani neboli. Katinka ma mensie plody a je menej stavnata - nez napr.... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 10.7.2013
K omylu doslo (uznavam), ale nie u mna! Kupil som regulerny Herman (podla stitku - mam ho nafoteny). To ze sa stal zazrak/(alebo omyl) a rodil mi Opaly (nie Hermany) ma presvedcili miestny znalci - tusim i p. Rosti@slavik. Uroda Katinky je z... celý příspěvek >
Hedelfingenská versus Kordia, 10.7.2013
Tak len slintam nad tou Kordiou Palo. Co uroda - bola dobre zarodena?  Schneiderova by mala zabezpecit dobre opelenie, len papierovo je nachylna na praskanie... U mna je zial uz davno po ceresniach i visniach. Burlat s pristepenou Kordiou mali... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Zacina dozrievat Katinka. Prekvapilo ma, ze kym minuly rok ju predbehol Opal, tento rok si vymenili poradie a kym Opal je este biely, Katinka behom 2 dni nabrala farbu a zacina zriet. Plody su mensie, ale chutovo prava sladka slivkova chut, stredne... celý příspěvek >
Nejaromatictejsi odruda, 10.7.2013
Gratulujem Palo k urode na Leskore. Tak sa rozrodila i bez opelovacov? Mam podobnu skusenost s Madarskou na semenaci - 6 rokov ani tuk a poriadne urody az po 9-tom. Silne podnoze si davaju nacas podobne ako ceresne na vtacnici. Ocenujem krasne... celý příspěvek >
Prepad plodov slivky, 9.7.2013
Neviem presne ceske/slovenske oznacenie, ale v nemeckych weboch sa toto predcasne cervenanie a nasledny opad oznacuje RÖTELN. Suvisi s dazdivym pocasim pocas/po kvete (tohtorocne dazde, povodne). Preklad : RÖTELN / rubeola Vyskytnu sa... celý příspěvek >
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 8.7.2013
Sylred je papierovo hodnotena dobre, takze sancu jej este dam, mozno sa polepsi (ak nie vyliecim motorovou pilou ). Ako som pisal, nastepena Leskora tohto roku skoro nic nezarodila - priame zrovnanie nemam, ale minuly rok mala u svokra prve plody... celý příspěvek >
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 8.7.2013
Petre 100% suhlas - nebudem vychvalovat Sylred len pre to, ze rastie u mna... Ale mozno mu nieco nesadlo - privelka nasada, sucho, dazde,... Uvidim co dalsie marhule z toho stromu - je tam viac odrod - Goldrich, Madarska, Kioto + dobru nasadu ma... celý příspěvek >
Prepad plodov slivky, 7.7.2013
Ahoj Milan, tych plodov na Wawite je v pomere k listom privela - preto ten prepad. Plocha listov nedokaze vyzivit take kvantum. Zrejme to bude dovod prepadu.
Kráska, Hargrand, Sylvercot, Sylred, 7.7.2013
Zo Sylredu zacinam byt mierne sklamany - sice u mna prva zrela, avsak suchsia konzistencia, malo cukrov. Dalsim minusom je, ze pada pri dozreti zo stromu. Dnes som ju mal moznost zrovnat so sladkou a stavnatou veselskou marhulou u svokra (zial neviem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika