Příspěvky uživatele - 5.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kukuřice ze sadby?, 7.3.2016
Skúšal som to a nie je v tom žiadny problém. Do kelímkov od jogurtu som zasadil po dva zrnka kukurice.  Ak vyšli dve rastlinky, jednu odstrániť.Pri veľkosti cca 10 až 20 cm som ich vysadil na trvalé miesto. Z kelímku som to vyklopil, korene som... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 17.3.2015
Mám vyskúšané skoro všetko. Jediná 100 % metóda je expanzný likvidátor. Ale na druhej strane, nemám krtkov, ale mám krtonôžky. Pavol
Živý plot u rybníka, 3.2.2015
Ja mám jeden breh celý osadený kosatcami (kvitnú na žlto). Sadil som ich na rozhraní vody od seba cca 50 cm. Po troch rokoch sa porast spojil, prerástol 10 cm na breh a asi 15 cm do vody. V čase vegetácie je cca 1,5 m vysoký, v podstate... celý příspěvek >
Uhyn Sivonov, 5.6.2014
Ja by som tento problém riešil pri Vašej osádke nahradením sivoňov za pstruhov dúhových. Paľo
Expanzní likvidátor hryzců - krtků Kieferle W2. Je učinný?, 1.4.2014
Zadajte do vyhľadávača (google) "expanzný likvidátor hryzcov" a máte tam výrobcov aj s predajnými podmienkami. Z mojich jednoročných skúsenosti môžem jednoznačne doporučiť. Nič lepšie na našom trhu nenájdete. Paľo
Krtek - a je to, 8.7.2013
Všetky spôsoby likvidácie krtkov, ktoré sú mi dostupné som odskúšal s jediným výsledkom, krtko vyhral celkovo na body. Moja investícia za tri roky cca 150 € plus nemálo času. Na jar som kúpil expanzný prístroj plus náboje. Skúsenosti s nastražením... celý příspěvek >
Tak dáte je už ven?, 26.4.2012
Tohoto roku všetko, čo som zasadil do substrátu mi pekne vyšlo, ale potom zastalo. Až po presadení do normálnej zeminy zo záhrady sa to pomali rozbehlo. Takže vo vzraste priesady meškajú.Verím, že počas vegetácie to doženú. Pavol
Vybudovanie rybnika - vhodne tvarnice a beton?, 29.3.2012
Ťažko radiť, pokiaľ nepoznám situačnú schému, výškové pomery. Hĺbka 1,5 m je postačujúca, ale ja by som časť urobil hlbšiu. Mali by ste si ujasniť, či budete rybník prevádzkovať aj v zime. V zime hrúbka ľadu môže dosiahnuť až 70 cm. Pre chov pstruhov... celý příspěvek >
Vybudovanie rybnika - vhodne tvarnice a beton?, 27.3.2012
Pokiaľ máte prítok z potoka, tak priesaky Vás nemusia zaujímať. Hĺbku by som volil o niečo väčšiu. Pred realizáciou porozmýšľajte nad tým, ako sa bude správať rybník a ako to budete prevádzkovať počas mrazov (napr. dva týždne mínus päťtnásť až... celý příspěvek >
Termín výsadby česneku, 18.1.2012
40 rokov sadím cesnak medzi 15. až 30. októbrom a ešte sa mi nestalo, aby do zimy vyrašil. Sadím v nadmorskej výške cca 300 m. Nikdy som ho nemoril. Takže príčina, prečo cesnak vyrašil do zimy, môže byť aj niekde inde, ako v skoršom termíne sadby.... celý příspěvek >
Pták loví ryby z jezírka, 11.8.2011
Ja mám jazero o rozmeroch 20x20 m s jednoročnými a dvojročnými pstruhmi. Minulej jeseni som tam mal kormorány, na jar rybárika a teraz v lete volavky. Je možné natiahnúť sieť ponad jazierko, ale pokiaľ jazierko máte aj pre potechu, tak to nie je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika