Příspěvky uživatele - 215.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nasátí ryb čerpadlem skrz gulu, 24.9.2013
Nemohu přijít na to proč se mi stalo už třikrát, že přez gulu vplují ryby do potrubí a následně uhynou před zůžením u čerpadla. (poznám to až když mi přestane proudit voda do filtru) Vždy šlo o ryby dospělé a velikosti u které bych ani nevěřil, že se... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 3.7.2013
Jezirko je pekne, jen by mne zajimalo, jak se vyporadavate na podzim s mnozstvim listi z previslych stromu a keru. Zdenek
Fotky jezírek a filtrací, 2.7.2013
Díky za radu, už mne to taky napadlo. Jen pro ilustraci, náklady dosud 56,- kč na tkaninu (IKEA) a nějaké zbytkové řezivo. V plánu mám dle dostupných podkladů nechat svařit box (cca vel. Buget1) včetně přepážek k rovnoměrnému rozlivu a prostupů... celý příspěvek >
Jaké rostliny do kořenového filtru, 4.7.2012
Dovolím si poznámku, vzhledem k velikosti osazované plochy bych to moc neřešil. Jak uvedl někdo výše zasaďtě kosatce a budete mít i estetický účinek v době květu Taky musím potvrdit slova pana Hrkala, mám v mělké zoně několik druhů rostlin a ani... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 2.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji za pochvalná slova. Potěší každého, kdo dělá svou zálibu s láskou. Závidět ale nemusíte. To Vaše jezírko taky svědčí o nadšení pro věc a i pro mne je to inspirace pro další realizace. Bahenní zonu(vlastně kačírkovou-nic jiného tam není)... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika