Příspěvky uživatele - 0.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olejové čerpadlo Stihl 050 AV, 25.9.2013
Dobrý den. Já mám stejný problém u pily Stihl 050 AVL a u mě je to tím, že mám špatný šnek a vydřené ozubení na osičce u olejového čerpadla. Bohužel nikde v republice jsem nesehnal náhradní díly. Takže je to mechanická závada. J.J.
Vinič v 763 mn.m, 1.8.2013
No, nevím.kolik snáší mrazu Leon Milot a Edelweis, ale od toho, cos mi je dal, o mrazu nic neví.Ať mrzlo jak chtělo, ani to s nimi nehlo.Řekla bych, že snesou víc mrazu.Zatím mi nevymrzlo ani jedno americké víno.
Vinic do severnej oblasti, 15.7.2013
Marku, tento problém s ptákama mám s Leonem Milotem.Snažim se zavčas přes něj hodit netkanou textilii.Tím zachráním úrodu pro sebe, jinak mi nechají jen stopky.
Co vaše réva? (2013), 10.7.2013
Rusky Dača je chata.Tak bych se přikláněla k názvu chatová nebo pro zahradkáře.
Vinic do severnej oblasti, 4.7.2013
Jak jsem už napsala, nic nestříkám.Na Leona Milota se těším nejdřív.Má menší bobule ale husté jak kukuřice.Je sladký, víc než Marechal Foch.NY Muskat je ještě lepší, snad nejlepší, nejvoňavější, sladký,prostě mňam! NY 70-Corrot Noir je míň... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 29.6.2013
To -e- byl překlep.
Co vaše réva? (2013), 28.6.2013
Ahoj brácho.Už jsi mi o dřevěným uhlí říkal, tak ho taky dávám k vínu.Jen jsem chtěla říct, že nekamarádím s chemií.Spíš polévat kopřivama než živit chemický průmysl a Monsanto.Možná změním názor, až budu mít problémy větší.Zatím vína od Tebe jdou... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 27.6.2013
Vážení, všichni tady řešíte nějaké nemoci, ale zatím nikdo jste neuvažovali o tom, že by to mohlo být Chemtreils.Dnes už nelétají ve dne jako jiné roky ale v noci.A co když tyto problémy jsou právě z postřiků z letadel?Jsou plné jedů a tak není divu,... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 6.6.2013
Já nic nestříkám.Nechávám ho klidně růst.Leon Milot je hodně bujný a moc dobrý, sladký,jen ho musím hlídat před špačkama.Těm taky moc chutná.Ani jsem nevěděla, že NY 70 se jmenuje Corrot Noir.Ten je zatím menší, ale taky už rodil.Loni mi poprve... celý příspěvek >
Starostlivosť o pôdu pod révou, 5.6.2013
Marku, zapoměl jsi napsat, že jsi na 35 rovnoběžce.S fotkama a't Ti pomůže Larisa.Taky bych to chtěla vidět.Daria
Vinic do severnej oblasti, 5.6.2013
ProsímTě, kolik nových odrůd zase máš?
Vinic do severnej oblasti, 5.6.2013
Marku, a Ty máš Noiret?
Vinic do severnej oblasti, 3.6.2013
Já víno pěstuji jen na jídlo.Sama jsem kombajn na bobule.Pokud se mi nepodaří Cayugu vzkřísit, budu za ni vděčná.Synovec má Kay Gray, jen je problém, že neví které to je.Jen já mám všechna vína přesně označená, takže vím, co kde roste.Ten Kay Gray... celý příspěvek >
Jak naředit bofix, 3.6.2013
30.5. ráno nepršelo, tak jsem bofixoval na chatě, roztok 20 ml/1,5 l vody. Po cca hodině začal jarní deštík, který trvá doteď, počítal jsem s tím, že se to spláchlo a byly to vyhozené peníze, nicméně jsem se tam byl včera podívat a plevele včetně... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 2.6.2013
Můžu.Mám: GR7, Marechal Foch, New York Muskat, Leon Milot, Venus, Ivan, Concord Sedless, Swenson Red, Neptun, Edelweis, Traminette, Alwood, New York 70,Cora, Esprit, Marguiz, Catawba Sedless.Švagrová má St.Croyx a sestra má Price.Doufám, že se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika