Příspěvky uživatele - 125.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Letní střih mladého stromku, 10.7.2013 Obsahuje fotku
Zdravím vás letos na jaře jsem vysadil dvě švestky. Jedna je Stanley a ta druhá už nevím. Chtěl bych ji zastřihnout a potřeboval bych poradit jak ji střhnout. Stanley je docela malý výškově 1,5m a první větve začínají tak 60 až 70 cm nad zemí. je... celý příspěvek >
Dolmar PS420c opakovaná závada nestartuje, 27.6.2013
Ahoj mám taky Dolmarku úplně stejnou jako ty, sice jen asi půl roku ale podobně jsem nemohl taky nastartovat studenou pilu. Svíčka byla taky mokrá, tak jsem ji vysušil a startoval bez sytiče a už to bylo OK. Takže startuješ se sytičem? Jestli ano... celý příspěvek >
Oleandr skvrny na listech, 6.6.2013
Ne popálené to není určitě, nevím co s tím zkusím fungicid a i nejaký insekticid a asi to ještě zabalím do igelitu a udělám tomu trochu skleník ať to učinkuje. S tímto se potýkám už asi 3 rok. Pavel
Oleandr skvrny na listech, 23.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den potřebuji pomoci s určením choroby, nebo škůdcem na listech oleandru, nevíte co to je?
Nemocné stromy - co s tím?, 23.4.2013 Obsahuje fotku
Zdravím vás všechny, mám na zahradě deset švestek a všechny mě postupně odchází, vůbec nevím proč. Nafotil jsem dřevo které jsem dneska odřezal jsou to větve zhruba o průměru 8 cm. Můžete mi prosím někdo poradit co to je a jestli jdou stromy... celý příspěvek >
Dolmar 420 první zkušenosti, 17.4.2013
to j.c.: jsem rád že jsme oba spokojeni, tak to má být  Ostatním děkuji za postřehy, některé určitě využiji. Za čas zase napíši jak pila funguje ať máme přehled zda je opravdu tak dobrá jak se říká. PavelO
Dolmar 420 první zkušenosti, 16.4.2013
Všechny vás zdravím. Vzhledem k tomu že jsem před nedávnem vybíral mot. pilu a sem na fórum jsem chodil pro rady, tak cítím, že bych měl napsat moje postřehy s novou pilou. 7 let jsem vlastnil pilu Homelite CSP 4518 kterou jsem svou chybou,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika