Příspěvky uživatele - 125.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svazenka vratičolistá, 23.6.2013
Skúšal som, dá sa to, ale je pracné vymrviť semená z kvetov. Tak som len pozbieral suchú vňať, zhruba som ju zbavil lístkov a stoniek, a na jar som rozhádzal na záhon. Peter
Roubování, 23.6.2013
Ďakujem Vám za podrobnú informáciu. Takže pokiaľ ide o termín, máme ešte čas.  Peter
Napadání malin, 23.6.2013
Môže to byť aj byľomor malinový. Pri silnom napadnutí usychajú celé výhony. Prezrite vyschnuté výhony. Ak sú na nich zhrubnuté miesta, odrežte celé stonky pri zemi, a spáľte.  Peter
Jak sázet česnek, 22.6.2013
Dobrý deň Vám prajem, mám cesnak pod závlahou, v riadkoch je kvapkovacia hadica. Riadky sú zakryté slabou vrstvou slamy. Tak som ho neokopával, aby som ju nepresekol. Len vytrhávam burinu. Ešte ju pretrhám. Na tých listoch sú také tmavé... celý příspěvek >
Roubování, 22.6.2013
Dobrý deň, rád by som si do koruny sladkovišne naštepil čerešňu od suseda, ktorá mi zachutila. Ako zistím, či je teraz na to správny čas? Skúšal som odchlípiť kôru, nedá sa. Takže za kôru to ešte nepôjde. Možno by bolo lepšie na koziu nôžku? Aj keď,... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 21.6.2013 Obsahuje fotku
Poraďte prosím, na cesnaku mi začínajú žltnúť konce listov, a objavujú sa na nich škvrny. Treba s tým niečo robiť, alebo nechať tak? Ďakujem. Peter
Dva druhy jahod, 19.6.2013
Dobrý večer Vám prajem, kúpil som ich minulý rok v Plantexe. Chuťovo sú veľmi dobré, ale na Karmen nemajú. Tento rok by som rád dokúpil nejakú neskorú odrodu. Ktorú by ste poradili? Peter
Dva druhy jahod, 18.6.2013
Ja hľadám odrody s rôznou dobou dozrievania. Význam môžu mať nové odrody taktiež vďaka väčšej odolnosti voči chorobám. Tiež Karmen pestujeme, a veľmi nám chutí. Každopádne pestujeme viacero odrôd. Na obr. je Clery a Dar select. Peter
Slimáci, 18.6.2013
Mám podobnú skúsenosť. Na začiatku sezóny im chutil, teraz dávajú prednosť iným maškrtám - napr. dozretým jahodám :-/
Jak na Mandelinku bramborovou?, 18.6.2013
Minulý rok mi na larvy dobre pomohol prípravok Biobit XL. Je na báze BT toxínov. Tento rok som si dal záležať na zbere dospelcov, tak mám lariev málo, a striekať asi nebudem. Peter
Jaký postřikovač?, 13.6.2013
Mám postrekovač Rosy od f. Di Martino, objem 12 l, na chrbát, 2 teleskopické nástavce celkovej dĺžky cca 1,5 m. Trysky sa dajú vymieňať. Pred kúpou som si vyskúšal malý postrekovač do ruky, ako aj postrekovač na chrbát, a rozhodol som sa pre... celý příspěvek >
Čím (ne)popisovat štítky, 9.6.2013
Táto diskusia tu už bola, a niekto vtedy radil nastrihať lamely zo žalúzií, názov vyryť klincom. Robím to tak, a je to rýchle, nápis je trvácny, a nič to nestojí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika