Příspěvky uživatele - 118.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Z jaké strany by měla být broskvoň chráněna?, 3.1.2008
Mám broskvoně chráněné přibližně ze severozápadu stodolou. Pravdou je, že jednu mám nechráněnou přesně na severozápadní straně, je cca 3m od chalupy a plodí stejně jako ostatní. Jak bylo psáno po ošetření klejotoku na podzim je natírám hustším... celý příspěvek >
stará broskev - foto, 3.1.2008
Z toho si nesmíte nic dělat. Taky mi pár let "krvácelo srdce", když jsem viděla, jak stromky prořezává u nás jeden známý. Když jsem ale začala sama, hned jak se stromy olistily-peckoviny i jádroviny-viděla jsem, že jsem je moc šetřila, že koruny jsou... celý příspěvek >
Zlatý déšť - vyrašily kořínky, 2.1.2008
Pokud nemáte jinou možnost např. prosklený nevytápěný balkon, tak ji v bytě nechte kdekoliv. Ale na jaře nepospíchejte s umístěním do volné půdy venku, musíte ji déle aklimatizovat na venkovní vzduch s proměnlivými teplotami. Přeci jen v paneláku je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika