Příspěvky uživatele - 97.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plodnost révy "Sultanina", 6.8.2014
Mám Sultaninu čtvrtým rokem, ale dala jsem ji do skleníku, protože prodávající mi říkal, že je náchylná na zmrznutí. Teď mě to mrzí, protože už nyní ji mám zralou, tak v něm mohlo být něco jiného, ale už to měnit nebudu. První rok mě překvapila, jak... celý příspěvek >
Něco mi vyžírá pupeny Jiřinek, 30.7.2014
Zdravím, podle mě je to slimák, i když je sbírám a sypu granuleFeramolu, tak mě letos sežrali asi tři jiřiny úplně (když rašily) a teď si vybírají poupata nebo už rozkvetlé květy, je to těžký boj... Jana
Prosim o nazev, 21.7.2014
Zdravím, to první je podle mě astra, to druhé balsamína (netýkavka) a to třetí nestařec, jsou to všechno letničky. Jana
Alstromeria, 19.2.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, mám tuto rostlinu už několik let, nízkou variantu, ale neměla jsem odvahu ji nechat přes zimu venku, tak ji mám přes zimu ve sklepě, kde je do 5 stupňů a nezalévám ji. Koncem února ji donesu do bytu, kde je kolem 20 a tam začne rašit, takže... celý příspěvek >
Slivoň Hollywod, 11.11.2013
Zdravím, před čtyřmi roky jsem zakoupila v Juralu slivoň Hollywod, je to celkem pohledný strom (na jaře růžové květy a tmavočervené listy), bujně rostla i plodila i při u nás nekvalitní půdě (jíl a kámen), proto jsem musela zakracovat letorosty a... celý příspěvek >
Jaký Clematisse pětuje nejjednoduše?, 19.6.2013
Zdravím, co mám zkušenosti, nejlíp roste ten nejobyčejnější, čím větší květy, tím je náročnější. Teď je otázka, co ještě od něj očekáváte, např. Clematis montana je rychle rostoucí, za jednu sezonu by zdatná sazenice pokryla tak polovinu plotu, co... celý příspěvek >
Begonie hlíznatá, 13.6.2013
Zdravím, myslím, že to stihne vytvořit hlízu,  aspoň mě se to dosud vždycky podařilo. Ale musíte ji občas hnojit i na růst nejen na květ (třeba tekutým cereritem), jinak moc pokvete a hlíza se udělá jen malinká, spíš tlustý stonek. Taky... celý příspěvek >
Bezsemené stolní odrůdy, 7.5.2013
Také zdravím, já mám celkem dobré zkušenosti s bezsemennými odrůdami od pana Knížka, nyní to má dost vyprodané, ale od června prý bude mít i kontejnerované. Ještě by mě zajímalo, jestli nemá někdo osobní zkušenost s odrůdou Uran, mám ji už asi 6... celý příspěvek >
Stříhání oleandru, 29.3.2013
Zdravím, oleander by se měl stříhat buď v srpnu nebo teď na jaře, ale bohužel se musíte smířit s tím, že letos asi nepokvete. Pokud máte jen jeden šlahoun, je otázka, jestli po odstřihnutí místo rozvětvení neuhyne (dělají to hlavně ty plnokvěté). Pak... celý příspěvek >
Prosím o radu s begónií?, 29.3.2013
To máte sice pravdu, ale líp jí bude, když bude správnou stranou. Podle mě kořeny v této době ještě nerostou (navíc jsou tenoučké), takže to co raší,  je určitě stonek. Takže tu první dejte jak ji máte položenou a tu druhou obráceně (spodkem... celý příspěvek >
Kanadská borůvka?, 4.7.2011
Zdravím, letos se mi podařilo zakořenit 3 řízky stejným postupem jako si množím růže - ve skleníku je zapíchnu do záhonu a zakryji pet láhví s uříznutým dnem. Pak jen běžně zalévám. Ale je pravda, že i u růží je úspěšnost asi 20%. Nicméně mám... celý příspěvek >
Opět problém s rašením vína, 2.5.2011
Bohužel nevím, co to je, ale objevilo se mi to na dvou hlavách také, ničím jsem zatím nestříkala. Teď se mi zdá, že to nepokračuje a výhonky rostou dál, pouze těch několik lístků asi uschne. Jana
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 29.4.2011
Mám BV-47-1-6 letos nově od pana Knížka, ale dívám se, že už ji má vyprodanou. Pokud se jmenuje i Besy, tak ji měli i v Droždíně. Od pana Knížka jsem měla loni Venus, byla moc pěkná, ale letos vůbec neraší, zřejmě zmrzla. Ostatní co mám (Arkadia,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika