Příspěvky uživatele - 142.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez - volba žacího kotouče, 8.7.2015 Obsahuje fotku
Nebo toto.
Křovinořez - volba žacího kotouče, 8.7.2015 Obsahuje fotku
A s tímto ste už někdo sekal? Jaká je výhoda či nevýhoda oproti klasickému trojzubci? Díky
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 19.6.2015
Jak se říká proti gustu žádný dišputát :D Já jen doplním, že tráva odletuje bez deflektoru klidněi 10 m za traktor. Takže zomítáte ploty, nafoukáte to do záhonů a keřů, na terasy a i k sousedovi a ještě budete vždy přejíždět, abyste jel po větru.... celý příspěvek >
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 18.6.2015
Deflektor to je, ale rozptylovat trávu rovnoměrně po celé šířce záběru rozhodně nebude!
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 18.6.2015
Tak už jsem si vyrobil svůj deflektor pro rozptýlení posečené trávy po celé šířce záběru a to rovnoměrně. Originál deflektor je nepoužitelný  - řádkuje! Dalo mi to dost práce (25 hod protože je tosamý radius), ale výsledek stojí za to. Pravdaou... celý příspěvek >
Mazání částí zahradního traktoru, 26.5.2015
Já dávám nějaké plastické mazivo AK2 tuším. Ale na tom tolik nesejde, důležitější je abyste to alespoň 1x až 2x ročně promazal.
Seco Starjet - vyplatí se 4x4?, 21.5.2015
Tady není co radit. Chce to vyzkoušet přímo na místě u vás! Ochotný prodejce, pokud nakonec jeden typ traktoru koupíte, to pro vás udělá. Nejvíc to klouže na šťavnaté trávě zjara.
Zvedák na zahradní traktor, 23.3.2015
Oživím staré téma. Vyzkoušl jsem si kolébkový zvedák Dakr na menším zahradním traktoru Castel Garden XDC140HD (obdoba STIGy Master). Při zvednutí mi drhne zadní deska na kterou dosedá koš. Traktor je již nezvedá na zadních kolech ale na desce.... celý příspěvek >
Rider, 27.2.2015
To samozřejmě lze, ale takováto souprava asi nebude moc obratná... A o posbírání v rozích a členité zahradě už raději nemluvím... Rider se sběrem je nejlepší řešení, jenže není. Tedy alespoň ne za normální peníz. Pokud někdo o něčem takovém... celý příspěvek >
Rider, 24.2.2015
Mně na riderech obecně vadí to, že neumožňují sběr do koše. Zejména na podzim se to moc hodí!. A byl to jeden z hlavních důvodů proč jsem zvolil zahradní traktor, i když je mi sympatičtější rider.  K uvedeným dvěma čistě teoreticky: S... celý příspěvek >
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 9.1.2015
No super! Nějaké foto by nebylo, že by se člověk poučil než na vlítne sám. Díky.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 8.1.2015
Píšete, že sekáte 2x ročně. Tráva bude tedy větší, hustší. Je to asi náročné na výkon stroje. Jaký máte stroj, záběr výkon? Děkuji.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 7.1.2015 Obsahuje fotku
Děkuji Pavle, že chápete podstatu problému. Zkusím si vyrobit svůj deflektor. Inspirací mně bude tento od JohnDeeru (viz obrázek). Má tam takové rýhy, aby trávu dostal do stran.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 7.1.2015
No vyzkouším, jestli bude stačit původní deflektor jen zvednout nebo udělám nový. Bez deflektoru jezdit z důvodu bezpečnosti nebudu. Jinak ván děkuji, žechápete můj problém.
Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 6.1.2015
Děkuji za reakci, ale o žádnou "kvadraturu kruhu" se nepokouším!! Chtěl jsem trochu uvést problém, proto možná delší úvod. Klidně na něj zapomeňte. Tedy pro vás to řeknu jednoduše: Jak upravit deflektor, aby lépe roprostíral posečenou trávu a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika