Příspěvky uživatele - 6.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy řezat maliny?, 2.10.2015
Zdravím, já mám v těch řezech akorát guláš a dělám to následovně- k zemi řežu to, co odplodilo a to, co je rozdvojené, nové šlahouny zkracuji, aby nebyly zbytečně dlouhé. Mám totiž žluté a červené maliny, stáleplodící i jednoleté smíchané tak, že by... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 19.2.2015
No tak jsem tak učinila a dávám tomu minimální šanci. Holt jsem je přelila a u spousty začaly zahnívat konečky. Přesto jsem je vyjmula, zkrátila kořeny, které byly ve slušném stavu, stonky zkrátila na minimum a zasadila do nové hlíny. Cco myslíte, má... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 17.2.2015
Já bych se prosím také ráda zeptala- koukla jsem na své muškáty v zahr. domku pod oknem, no vypadají bídně, asi jsem je zalila víc, protože mají po necelém měsíci stále vlhkou zeminu a taky jim hnijí mladé stonky. Občas se objevuje plíseň. Co... celý příspěvek >
Napadená palma, 5.2.2015
PS: Jsem zakladatel toho druhého dotazu s fotem
Napadená palma, 5.2.2015
zakladatel: Tak palma je přesazená, vypadá spokojeně, škaredé listy jsou ostříhány a roste spousta nových. Jen můj doatz směřuje na jejich vbarvu. jsou světle zelené, až do žluta. Vypadají zdravě, jen mě zaráží ta barva. Myslíte, že to časem... celý příspěvek >
Napadená palma, 19.10.2014
Děkuji za rychlé info, dneska jsem to zkusila seškrábnout ostrým nožíkem a šlo to velmi špatně, po seškrábnutí jakéhosi černého sypkého škraloupu na listu byla pořád tmavá tečky.  Houbovitá choroba mě nenapadla.
Napadená palma, 18.10.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna, lépe to vyfotit nejde
Napadená palma, 18.10.2014 Obsahuje fotku
Mohu také požádat o identifikaci nemoci mé palmy\, Kkoupili ´jsme ji v hobymarketu za 300,- ve výprodeji. Všimli jsme si až doma, že má všude po sobě černé tečky, myslela jsem, že to jsou puklice, ale nejde to odstranit nehtem, některé jsou nad... celý příspěvek >
Co chybí mé andulce?, 29.9.2014
Navíc jsem to pro jitotu dnes začala mazat máslem, kdyby náhodou. Byla jsem ve městě a koukla do jednoho zverimexu, že bychom přikoupili kamaráda. Bylo mi těch andulek líto, jedna pobíhala po dně sem a tam, další jen seděla, ani nemrkla, jiné... celý příspěvek >
Co chybí mé andulce?, 28.9.2014
No já taky myslím, že je to kluk, akorát mě děsí to tmavé peří nad ozobím. Myslím, že vápenku nemá. Dneska jsem koupili novou klec kvalitní, tak si přivyká. Tta žádný nátěr neobsahuje, tak snad se mu to ozobí upraví.
Co chybí mé andulce?, 27.9.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna
Co chybí mé andulce?, 27.9.2014 Obsahuje fotku
Tak tady jsou fotky, přemýšlela jsem, jestli to nemá z klece, je totiž sice dost velká, ale je něčím natřená, černým a červeným lakem. Papoušek to ozobává. Já to zkoušela drhnout drátěnkou, ale moc to nešlo. Má totiž i nad ozobím takové tmavé... celý příspěvek >
Co chybí mé andulce?, 19.9.2014
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Máme andulku, když jsme jí pořizovali, měla modré ozobí, takže jsme počítali s tím, že je to kluk. Asi rok byla u bbičky, nikdy jsem jí nijak nepozorovala až teď, máme ho 2 měsíce a všimla jsem si, že... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 11.9.2014
Děkuji za Vaše reakce, všichni jste mě velmi pobavili. Naše Míca si jednou donesla králíka, manžel říkal, že to nesla tak hrdě, jako když gepard nese gazelu. Naivně toho chudáka hodil přes plot, jenže ta naše čiči není blbka a našla si ho. Manželovi... celý příspěvek >
Pestrost kočičí stravy, 9.9.2014
To mát pravdu, akorát mě to vždycky naštve, třeba jí dám játra, nebo hovězí, ona to trochu ochutná, nebo i sní a za hoďku žere nějakou hnusnou myš. Je jak proutek, potřebovala bych, aby trochu přibrala, má hodně pohybu, tak to chápu a navíc je to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika