Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chameodora, 21.8.2012
ano je to květ
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 20.8.2012
Hm, nejlepší jsou ty suché lapače prachu
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Na takových věcech se nešetří a koupit od někoho starou sekačku je dost rizikové - řeknu vám kdyby tohle napsal můj manžel, že jsem napoprvé poničila sekačku - hodila bych mu ten krám na hlavu. Ale naštěstí se to nestane, protože má rozum a... celý příspěvek >
Jak ošetřit jahodník v srpnu, 17.8.2012
Chtěla jsem se zeptat- včera jsem posekala jahodníky/měla jsem je prvním rokem/ zůstaly jen srdíčka - listy byly takové skvrnité. Měla bych je něčím ošetřit??? Co poradíte?Jsou pěstované na folii. Děkuji za rady.
Co je to za pokojovku?, 15.8.2012
připadá mi jako Honzík -kvete mi modře... co na to řeknou odborníci
Co je to asi za skalničku?, 14.8.2012
řekla bych lomikámen -Saxifraga paniculata 'Portae'
Poradite prosim, aka je to kvetinka?, 14.8.2012
ano je to japonská vrba a pěkně se o ni postarejte odstraňte ty poškozené větve a dejte jí pěknej tvar
Pěstování doma - levandule, 13.8.2012
levandule je vhodná na pěstování venku - doma nemá dlouhé trvání - je třeba ji stříhat , hnojit, a nesmí mít velké teplo
Prosím o název keříku, 12.8.2012
to není zalmia ale salvie -letnička
Uschnutí části ibišku Syrského, 10.8.2012
ibišek je dobré zmlazovat- pak se nestane, že staré větve usychají
Co mi to roste za plevel?, 10.8.2012
tak děkuji - žádnou štětku tady nechci tak šup s ní pryč jdu ji odstranit  -moc díky
Co mi to roste za plevel?, 10.8.2012 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Co mi to roste za plevel?, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Letos se mi tu na několika místech vysemenily a vyrostly tyto "plevele mají pěkné listy -zespodu pichlavé - nechávám je růst docela se mi líbí - zatím to nevyhání do květu - ráda bych věděla oč se jedná - abych toho neměla za pár let plnou... celý příspěvek >
Dracena Marginata, 8.8.2012
nečekejte zda obrazí stejně nebude pěkná-uřízněte stonky kousek nad zeninou a ona obrazí  a ta co usychá- zrovna tak odřízněte výhon   draceny mají rádi rosení, ale pozor nepřelívat - také by neměla stát ve vodě
Jacaranda Mimosifolia, 7.8.2012
Musíš ji zimovat uvnitř - zimu venku by nepřežila. Už jsem se informovala - chystám se ji zasadit. Takže i protože se bude stěhovat ji budu pěstovat v nádobě.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika