Příspěvky uživatele - 218.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny - pomoc, 27.5.2012
Netuším co vám to roste, ale divím se, že vůbec roste v takových podmínkách / takové květináče to je hrůza / to kytičkám neprospívá - chtělo by to vyčistitasi moc kytičky rád nemáte co? promiňte mou upřimnost, když toto vidím je mi z toho... celý příspěvek >
Poradíte název rostliny?, 26.5.2012
je to dracena
Oleandr, 25.5.2012
ano, měla jsem ten samý problém a nemohla jsem se na něj dívat skončil s úplnou "amputací" veškerých výhonů a nyní už zdárně vyrůstají nové - letošní zima jim nepřála
Co je to za kytku?, 24.5.2012
květy má jako rozchodník
Lucky bamboo v zimě venku?, 24.5.2012
Ale nemusí přeci stát na okně, já ji mám také na zemi a roste pěkně a až bude příliš vysoká prostě ji seříznu a bude to vyřešené.
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 23.5.2012
fajn díky, letos pokvete prvně- nebyla jsem si jistá - aspoň vím co to vlastně mám
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 22.5.2012 Obsahuje fotku
Tak mě asi pokvete - doufám, že je to ona
Copak je to za list?, 22.5.2012 Obsahuje fotku
vypadá to na něj jak říká p. Standa
Lucky bamboo v zimě venku?, 21.5.2012
mám jich taky několik, ale ven bych si je netroufla zasadit, myslím, že by zimu nepřežily
Rebarbora, 19.5.2012
Dnes ji také upeču- dělám těsto z droždí jako na kunutý koláč , nenechávám kynout dám hned na plech a na něj tvaroh a nakrájím reberboru na ni posypu drobenkou smíchanou se skořicí a je to dobrůtka.
Jak vypadá květ hlávkového zelí?, 16.5.2012 Obsahuje fotku
zde je květ jarního zelí
Prosím poraďte mi s názvem květiny, 16.5.2012
mnohokrát děkuji, nebyla jsem si jistá
Prosím poraďte mi s názvem květiny, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Prosím o určení názvu květiny- děkuji za pomoc
Poradí mi někdo druh kaktusu a jestli je napadený?, 14.5.2012
je lepší ošetřit i kořeny, protože vlnatka se dostane ke kořenům takže vyklepnout vymáchat a zasadit do nové zeminy na kaktusy
Rostlina podobná hyacintu, 14.5.2012
nedávno jsem se ptala na tuto rostlinu možná je to ona co myslíte byl to ladoník
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika