Příspěvky uživatele - 53.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologické nebo kompostovací WC, 28.8.2013
U souseda jsem se setkal s Wc provapo a kdyz jsme si koupili zahradu nedaleko od nej, tak to byla jasna volba. Mame ho 5let a krome pravidelne udrzby dle navodu se zatim zadyn problem nevyskytl. Na zahradu jezdime o vikendech a pouzivame ho 3 osoby.... celý příspěvek >
Chemické WC, 11.6.2013
Já jsem si pořídil záchod provapo II před třemi lety na chalupu v Jizerských horách. Vodu máme jen z potoka, takže to byla jasná volba a dosud jsem kromě pravidelné údržby neměl žádné problémy. Hlavně mi šlo o to aby to vydrželo iv zimě při... celý příspěvek >
Hecht 548SW v D-testu, 19.3.2013
Mám Hecht 548SW uz tři roky Předtím jsem měl Castelgarden od Moutfildu To se nedá srovnat U Castelgardenu jsem byl furt v servisu s pojezdem U Hechtu nevim kde je servis protože jsem tam ještě nebyl Olej si měním sám Vibec se nedivím že v testech... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika