Příspěvky uživatele - 5.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
okousané kosatce, 23.6.2008
Jednoznačně potvrzuji slimáky. Máme u nás úplnou invazi "velkých zrzků" a kosatce úplně zlikvidovali. Hlemýždi s ulitami na kosatcích neškodí, ale občas si na nich přes den schrupnou (přilepí se na list) a večer odejdou na něco jemnějšího.... celý příspěvek >
Heuchera - divně kvete, 23.6.2008
Mám několik odrůd Heuchery. Jsou koupené z různých zdrojů, ale mají všechny stejnou vadu (takže to bude asi moje vina): rostou dobře, mají bohaté a krásné listy. Z trsu vyrazí desítky silných květních stvolů, ale květy jsou deformované - mají jen... celý příspěvek >
Postavy (figuríny), 14.6.2008
Na figuríny bude pršet (sněžit) nebo budou schované někde pod přístřeškem?
Roubování třešně, 18.3.2008
Tak to se obáváš oprávněně. Když se tamtudy nepotáhne míza, může nekróza jít dost hluboko do kmene. V žádném případě tam nenech víc terminálů. Oni pak vět větví pouze na tu stranu, kde je místo a při první úrodě se strom rozčísne. Já bych víhony za... celý příspěvek >
Roubování třešně, 18.3.2008
Pokud jde o boční větev, udržuj tu z horního roubu jako hlavní a rouby na bocích zakracuj jako podřízené větve.  U slabších větví je ten šikmý řez co popisuješ dobré řešení. V tom případě ale nemá smysl tam dávat víc roubů. A pokud máš... celý příspěvek >
Výchovný řez vysokokmenů, 1.1.2008
Ještě k té výšce sněhu v sadě. Již staří sadaři ho u nás používali jako ochranu. Kmínky zahazovali až po spodní větve, a mě se to též osvědčilo. A praktikuji to už několik let. Jarní nástup se sice částečně opozdí ale to se dožene, ale kmínky to... celý příspěvek >
Výchovný řez vysokokmenů, 1.1.2008
Nezlobte se, že se budu rouhat. Ale vracet se k vysokokmennému pěstování je dost krátkozraké, zvláště na malých zahrádkách. Věřím, že jste mladí plni energie a síly. Ale každý jednou zestárneme a zvládat takto sklizeń nám potom už bude působit... celý příspěvek >
odolnost proti strupovitosti, 1.1.2008
Co se týká odrůd odolných k nemocem. Záleží na poloze, okolním porostu, oslunění, zda se jedná o pozemek situovaný na SVJZ, ale v podstatě se dá říci, že bez aspoň základní starostlivosti žádná odrůda odolná není. Ke starším a osvědčeným odrůdam k... celý příspěvek >
Rozdíl mezi psím vínem a přísavníkem, 31.8.2007
Ne, neomlouvejte se, v tom to není, používá se obojí, a je to to samé.
mučenka, 31.8.2007
ale určitě to neděláte s mučenkou, neboť ta by zmrzla i když ji přikryjete peřinou.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika