Příspěvky uživatele - 196.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starostlivosť o pôdu pod révou, 5.6.2013
Tak to mi Marku ušlo, že neposielaš príspevok z ČR, ale z USA. Tak preto tie tridsiatky cez deň oproti nám. A preto to nastielanie pod viničom. Holt "Jiný kraj, jiný mrav!" Na tie fotky sa teším.
Sklep - malba, 5.6.2013
Biely povlak plesne na stenách pivnice, hlavne na tehlách a keramických povrchoch, je normálny. S čiernou plesňou je to horšie. Tú našťastie nemám. Biely povlak 1x ročne vyutieram chlpatou handrou, event. ošetrím Plesnistopom- je určený na murivo. Na... celý příspěvek >
Vinic do severnej oblasti, 5.6.2013
Ešte raz Vás zdravím pani Daria! Z Vaších prevážne muštových odrôd ma najviac zaujali Corrot Noir (NY 70.0809.10), Leon Millot a Esprit. Ako ste na tom s ich chemickou ochranou? Koľkokrát ročne striekate? Najmä Esprit potrebuje podľa amerických... celý příspěvek >
Vylamování květů u mladých stromků, 5.6.2013
Dnes konečne u nás chvíľu nepršalo. Pozeral som na stav broskyňových listov. Množstvo kučeravých listov je stále rovnaké- nepatrné. Zrejme už je Taphrina z tých lejákov tiež unavená. Keď u nás koncom mája začalo vytrvalo pršať, zbadal som, že na... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 5.6.2013
Ďakujem za dobré tipy, pán Mikeš! Reginu od Libora z Bratislavy som naštepil do koncov kostrových konárov Kordie ešte v predjarí minulého roku. Bola suchá jar, vrúble sa neujali. Dnes som pozeral na Korunu Kordie. Ako sa holičky zväčšujú,... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 5.6.2013
Petře z Pardubíc, prepáč mi môj názor, ale ja som naozaj stále presvedčený, že je dôležitejšie to, čo je na snímke ako samotná technická kvalita či precíznosť fotografie. Úprimne si prajem, aby bolo aspoň tých mobilových fotiek na fóre čo najviac,... celý příspěvek >
Spomienka na jablká 2012, 5.6.2013
Zdravím pána 112.195 z blízkeho okresu Trnava! Snažím sa používať nezdravé organické pesticídy iba v nevyhnutnom prípade. Preto som vysádzal prevažne rezistenty. Moja nechuť striekať jablone fungicídmi sa mi vypomstila v studenom a mokrom roku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika