Příspěvky uživatele - 152.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 14.2.2012
V srpnu na dovolené jsme po příjezdu do hotelu někde v Nevadě dostali v recepci "hotelové jablko" Red delicious, které bylo určitě kalifornské. Já jsem ctitelem pikantnějších jablek, takže jsem ho uložila do batohu, kde (zapomenuto) se mnou v... celý příspěvek >
Jonathan, 3.2.2012
Taky mě to překvapilo. Kvůli tomu, že se běžně nedá koupit, Jonathan pořád mám a občas slyším: "Jéžiš, vy eště máte jonatány?!". Strupovitostí u nás naštěstí trpí jen výjimečně. Horší je to s padlím, mšicemi, květopasem, sklovitostí,... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 1.2.2012
1. Jonathan, 2. Coxova reneta, 3. Krasokvět, ale ráda mám také třeba Zvonkové ("to píše!") nebo Boskoopské (kvůli bizardnosti obrovského těžkého a rzivého plodu). Na poslední příčku bych zařadila Boikovo obrovské, které mi zasyrova připadá... celý příspěvek >
Plachta na kopřivy, 25.1.2012
U nás se tomu říkalo "plachetka". Travnice je tradiční pomůcka pro zemědělce a zahrádkáře. Jedná se o čtvercovou plachtu se čtyřmi popruhy v rozích, která slouží k nošení sečené trávy, sena a jiného zahradního odpadu. Zuzana
Čo je penová formaldehydová močovina?, 24.1.2012
Nepíšete proč. Jak formaldehyd, tak močovina jsou přírodní látky. Formaldehyd tvoří i Váš organismus a je přítomen téměř všude okolo nás (v malých koncentracích). V tomto případě tvoří formaldehyd spolu s močovinou konjugát, což je pryskyřice, která... celý příspěvek >
Čo je penová formaldehydová močovina?, 24.1.2012
Podívejte se na Google na "močovinoformaldehydová pryskyřice" (používá se také zkratky "UF"). Dělají se z ní lehčené izolace. Zuzana
Angrest - stihle vreteno, 24.1.2012
U agnreštu určitě nepůjdou využít pravidla pro tvarování štíhlého vřetena u stromků. Angrešt je keř, takže nemá terminál. I dalších rozdílů je celá spousta. Myslím, že byste musel použít nějakou pionýrskou metodu. Zuzana
Piliny a dřevěný odpad, 22.1.2012
Myslím si, že jde také dost o to, z jakých rostlin piliny nebo štěpky pocházejí. Čerstvé piliny nebo štěpku z jehličnanů, akátu, dubu a ořešáku bych jako mulč okolo rostlin (hlavně bylin a keřů) nepoužila, protože obsahují látky, které by mohly... celý příspěvek >
Rozdrápané kmeny, 20.1.2012
Podle mých zkušeností některým rostlinám vadí spíš mrazivý vítr, a v takových případech textilie pomoci může (ale to klidně i tkaná). U dřevin se spíš než efekt tepelné izolace může uplatnit zastínění před jarním sluncem, které sníží... celý příspěvek >
Karneval, 12.1.2012
Safra, tu Kanzi Vám závidím. Lepší jablka jsem asi nejedla. Jak se téhle odrůdě u Vás daří? Informací o jejích nárocích, chorobách atd. je jen poskrovnu, protože je to klubová odrůda. Ď. Zuzana
Ostružiny - choroba?, 3.1.2012
Odplozené výhony samozřejmě řežeme a pálíme hned po sklizni. Ale bohužel teď je už rez zřetelná na výhonech, které mají letos plodit. Pokud je vyřežeme, asi nad rzí zvítězíme, ale zároveň nebudeme mít ostružiny. Protože od nás na... celý příspěvek >
Ostružiny - choroba?, 2.1.2012
Já mám ostružiník Thornfree, na kterém je rez poslední čtyři roky každoročně. Projevuje se jako žluté kupky na stoncích a rubu listů. Objevuje se celkem nezávisle na průběhu počasi tom-kterém roce. Nezdá se mi ale, že by měla nějaký vliv na... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 30.12.2011
Vyfotím, ale nevím, kdy se na chalupu dostanu. Zuzana
Banánové jablko?, 29.12.2011
Chacha, na Boikovo obrovské to opravdu sedí. Každý rok znovu a znovu nemohu uvěřit tomu, že tak velké a pěkné plody mohou mít tak hroznou chuť (za syrova). Znám ho ale jen z jednoho již odcházejícího stromu. Z jiné lokality může být lepší.... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 29.12.2011
Několik koček našich sousedů na chalupě (pět až šest kousků, podle situace) se na víkendy a dovolenou stěhuje na náš dvůr a zahradu. Pokud tam nejsme, nejsou tam ani kočky. No, a v rámci těch návštěv kočky kadí - některé do hlíny, některé na trávu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika