Příspěvky uživatele - 176.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Parazit v mulčovací kůře, 27.5.2013
Třeba vás bez chemie abez postřiků ti kosi těch larev zbaví. Nedivte se jim mají teď mladé tak se mají co ohánět. Zhrabat tu kůru zpět bude bohužel na vás.
Co to je za nemoc a co s tím?, 27.5.2013
Je to škůdce pilatka, postřik se jmenuje Calypso a ošetřuje se na konci kvetení.
Cibulky sněženek a bledulí, 27.5.2013
myslím, že je můžete vsadit už nyní, já jsem to udělala také předloní dostala jsem je když byly odkvetlé a hned následující jaro kvetly polovinu mám v trávníku na výsluní a polovinu v záhonu a řekla bých že v trávníku se jim daří líp.
Hnojení balkonovek v samozavlažovacím truhlíku, 26.5.2013
nalejte ho do zásobníku až budou rostliny potřebovat zalít. Teď je ještě dost chladno a rostliny jsou menší tak tolik vody nespotřebují ale až bude teplo uvidíte, že i ten substrát bude sušší. Já mám také samozavlažovací truhlíky a teď stačí dolít... celý příspěvek >
Co mi "ukousalo" šalvěj?, 22.5.2013
Nemohl to být slimák teď je mokro a těm potvorám se začíná dařit.
Dřevitá pivoňka - odnožení, 22.5.2013
Hřížením mám vypěstovanéobě dvě dřevité pivoňky a daří se jim dobře, ta starší měla letos 2 květy ta mladší bílá se teprve rozrůstá. Je to opravdu jednoduché, na jaře po odkvětu jsme mírně nařízli větvičku, drátkem ji ukotvili v zemi a přihrnuli a... celý příspěvek >
Vrba u jezírka, 18.5.2013
myslím, že fólii nepoškodí taky mám vrbu u jezírka, ale už bych ji tam nedala protože listí padá do vody a špatně se to čistí. 
Třapatka - rudbekie - echinacea, 18.5.2013
Mě se samy přesévají a sprašují prodávány jsou jako letničky, ale někdy přezimují pokud jsou holomrazy tak přes zimu nevydrží. Já je na podzim sestřihnu a nechám do jara některé trsy přezimují některé ne, ale vždycky mám dost mladých vysemeněných... celý příspěvek >
Třapatka - rudbekie - echinacea, 17.5.2013
Zkuste zahradnictví třeba někde mají.
Třapatka - rudbekie - echinacea, 16.5.2013
Pokvetou vám pouze později mě se třapatka sama vysévá pokaždé nechám dozrát pár květů rozdrobím do záhonu a pak si vyberu pár silnějších sazenic. Někdy mě vyklíčí už na podzim a v pohodě přečkají zimu.
Hokaido - problém, 13.5.2013
Nemůže se to stát nadbytkem vláhy u nás dost pršelo poslední dny.
Rebarbora, 12.5.2013
Tu rebarboru vysilujeme už sklizní listů tak je lepší ten květ vylomit aby mohla rostlina nabrat síly na další rok. Pokud ji necháte občas vykvést tak máte na zahradě sice hodně vysokou kytku stonek je dřevnatý a tak se nedá použít. Sklízíme-li... celý příspěvek >
Převislá rajčata do truhlíků, 10.5.2013
Do 60 cm bych dala 2 kusy
Převislá rajčata do truhlíků, 9.5.2013
Měla jsem převislou odrůdu rajčet Tumblink Tom Red se tuším jmenovala v závěsném květináči a byla jsem s ní spokojená narostlo spousty malých rajčat chuťově byly dobrá a existuje podobná odrůda se žlutými plody takže by to v truhlíku vypadalo dobře... celý příspěvek >
Určení rostliny, 27.4.2013
Je to verbena měla jsem ji taky. Pozor na přemokření, snese sluníčko má ráda vzdušné stanoviště pokud budete odstraňovat odkvetlé květy tak pokvete celé léto až do podzimu.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika