Příspěvky uživatele - 235.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo pěstuje meruňky v Karlovarském kraji?, 11.7.2013
Děkuji za tip, dnes jsem volal do Valtic, pravděpodobně paní Kostihové a rouby i s očky zasílají, takže určitě jich několik objednám a jsem zvědav jak to dopadne.
Kdo pěstuje meruňky v Karlovarském kraji?, 7.7.2013
Zdravím, chtěl bych na zahradě pěstovat meruňky, jenomže všechny pokusy končili doposud špatně... mrtvicí... naštěstí jen těch meruněk:-D Na internetu je často vyzdvihován myrobalán jakožto podnož, která mrtvici dokáže úspěšněji odolávat. Na zahradě... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 26.5.2013
Jahody ze semínek jsem již několikrát sázel. Se substráty mám špatné zkušenosti, semínka klíčí dlouho a hlína začne kolem nich plesnivět, pak už většinou nevyklíčí vůbec. Nejvyšší úspěšnost klíčení mám s naprosto čistým sterilním perlitem. Do... celý příspěvek >
Eszter?, 15.10.2012
Zkušenosti s ní nemám, ale přemýšlel jsem zdali si tuto odrůdu koupit, neboť právě podle popisu mi přijde jako jedna z nejzajímavjejších. Starkl o ní píše, že je téměř bez zrníček s jemnou slupkou a velmi chutná. Navíc dozrává už v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika