Příspěvky uživatele - 92.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co podnože?, 27.2.2024
Když sucho a změna klimatu způsobí, že budou trpět, pak jim nenarostou velké přírůstky, stihnou je uživit a zbyde na kvalitní plody + bude se dát ošetřovat. Dobrý.
Višeň Balaton, 7.2.2024
Na zahrada.online vám odpověděli.
Jak dosáhnout maximální produkce při pěstování jablek?, 31.1.2024
Měl bych radu. Věnovat se víc pěstování jabloní než pašováním reklamy do diskuzního fóra.
Jak ořezat javor, 30.1.2024
Javor se nejlíp řeže tak, že se neřeže.
Identifikace starých odrůd, 21.11.2023
2. Wealthy
Vyber a umiestnenie jabloni (a dalsich) - zacinajuci zahradkari, 24.10.2023
Zahrada se nezakládá na dva roky. Nehledejte rady na fóru od lidí, kteří Vaši zahradu nikdy neviděli. Pozvěte si někoho, kdo problematice rozumí - zkušeného ovocnáře nebo zahradního architekta, podrobně mu vysvětlete své mpožadavky a nechte si od něj... celý příspěvek >
Mýtus o škvorech, 23.8.2023
Přečetl jsem si v kategorii Články zajímavý příspěvek s názvem Mýtus o škvorech. Těžko si představit, jaké vzdělání mají asi lidé, kteří takový příspěvek pustí na svůj web...
Roubování na pařízek, 14.6.2023
To má logiku, štěpování slaběrostoucích odrůd na slabou podnož vysoko je jen pro opravdu velmi dobrou polohu a půdu. A ani tam to nevidím jako výhodu, kmínek nevypadá pěkně a riziko, že se zlomí je větší. Bohužel,  příspěvky mohu vkládat jen... celý příspěvek >
Roubování na pařízek, 14.6.2023
Mohu se zeptat, pane Waltře, proč odrůdy, které Vám nevyhovují, přeroubováváte na pařízek a ne v korunce s ponechání tažných větviček? Ztratíte tím, podle mě, min. jeden rok. Navíc vytvoříte výrazný nepoměr mezi kořeny a nadzemní částí, což je pro... celý příspěvek >
Černá plíseň na hlíně trávníku, 14.6.2023
Problém trávníku, pravidelně zásobeného chemií, bych neřešil přidáváním další chemie. Ani si nemyslím, že hnojený trávník by měl málo živin. Doporučil bych znovu provést vertikutaci a trávník posypat směsí křemičitého nebo kopaného písku s přesátým... celý příspěvek >
Černá plíseň na hlíně trávníku, 13.6.2023
Půda je přiotrávená herbicidem,.
Drtič větví - štěpkovač z Baumaxu, zkušenosti, 13.6.2023
Roubování na pařízek, 7.6.2023
Elise je skvělá odrůda, navíc jedním z rodičů neméně kvalitní Natyry
Vyhnívání stromu, 11.1.2023
Waltr a SPCH nevidí, já taky nevidím. V dnešní době fotka nic nestojí. Přikládat k dotazu takovýto obrázek mi přijde trochu neuctivé k lidem, od nichž žádám radu.
Rubinola - řezat či nechat být?, 26.10.2022
Rubinola je rezistent stejně jako Admirál.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika