Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povalane zemiaky, 30.5.2013
Cez nasu oblast sa prehnala tento tyzden uz druhy krat veterna smršt, s krupami, po ktorej su skore zemiaky ktore sa chystali kvitnut (anuschka, bellarosa), totalne povalane zarovno so zemou. Rozmyslam ze ked sa pocasie troskku umudri tak ich este... celý příspěvek >
Mšice na třešních, 30.5.2013
Mam rovnaku skusenost, nalepi sa na to vsetko mozne, a potom to nelepi.
Rajčata ven?, 26.5.2013
Tak zaciatok sezony zatial nic moc..., moje paradajky pre zmenu zbicovali krupy. Donedavna bolo sucho, teraz neprezite uz par dni prsi, a tak je vsetko nalozene vo vode, a zahradka je jedna velka mlaka. Do toho je este dost chladno, a od zajtra ma... celý příspěvek >
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013
Nepestujem repku, ale nejde mi do hlavy ze by hned z jari do nej striekali herbicid? A ked uz tak asi na dvojklicnolistove?, a ten by predsa stromy znicit nemal, alebo?
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013
Dobry den, velmi podobne vyzerali listy mojich malin, po zasiahnuti herbicidom. Tak ci to nema suvislost s tou repkou co ste spominala. PS: Ale poradit vam co robit v takom pripade neviem, ja by som asi skusil stromceky hlbko zakratit, ale mozno... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 26.5.2013
Ja pouzivam napr. na ruze calypso, funguje dobre. Dobry by mal byt aj mospilan.
Ruční pumpa, 25.5.2013
U nas je to podobne. Sam mam jednu na dvore, a hoci s nou "denne nehrkam" tak mi sluzi vyborne. 120L sud naplnim mozno tak za 5 minut. Par krat som ju uz mal aj vonku (hlbka 6m), ten mechanizmus v nej je dost jednoduchy, a tak som si pripadne poruchy... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Aj tak sa nakoniec rozhodnite sam. S AL-KO som tu cest nemal, Stigu ma sused uz dlho a pochvaluje si. Inak obecne co sa rozpravam zo susedmi, tak dnesne kosacky su si dost podobne, najpodstatnejsi je dobry motor (znacka + dobry vykon s ohladom na... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Ja si myslim ze pre zeny nebude problem nastartovat kosacku a kosit, aj bez el. startovania. Pojazd by som im doprial...
Sekačka na plochu 1400 m2, 25.5.2013
Zapajam sa do diskusie, elektricke startovanie je super vec, sam inak kosacku nestartujem. Dalsia vec ohladom pojazdu, tak bez toho si neviem kosenie predstavit (plochu kosim podobnu aku vy). Tiez som si myslel ze to bude zbytocny luxus, ale ked mi... celý příspěvek >
Výška rostlin papriky ve foliáku?, 24.5.2013
Nemam sice zatial sklenik ani foliovnik, ale ked sadim rastliny vonku tak v rade od sebe davam 30cm (vzdy po jednej rastline), skusal som menej ale to uz je moc nablizko. Vzdialenost medzi radmi davam 60, to je take minimum podla mna, ale cim viac... celý příspěvek >
Je to monilia laxa?, 23.5.2013
Vyzera to tak, podla mna to je monilia. Postrek v tomto obdobi uz nema zmysel.
Kanadská borůvka - neprospívá, 23.5.2013
Zabudol som dopisat ze byvam hned vedla lesa. 
Kanadská borůvka - neprospívá, 23.5.2013
Ja mam cucoriedky Spartan a Blucrop iba v hrabanke z lesa, a rastu dobre. Prirastky boli okolo 50cm, tento rok cakam prvu vätsiu urodu (nadherne zakvitli). Ved skadial by som nabral tolko raseliny...
Trvanlivé jmenovky s odrůdami, 23.5.2013
Nemate niekto skusenosti s Dymo tape writer? Na ebay som ho videl za pomerne slusnu cenu, tak vaham...
Další diskuze:  11,  12,  13  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika