Příspěvky uživatele - 148.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fytoftóra zemiakov 2013, 5.6.2013
Dobry den, zaznamenal uz niekto plesen na skorych zemiakov?  Osetrovali ste uz niekto proti tejto chorobe?  Podla tejto signalizacnej spravy, ak jej dobre rozumiem, tak uz pred casom, skoro vo vsetkych oblastiach nastal predpoklad na... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 4.6.2013
Ak sa Kordia pestuje v ceresnovych sadoch, tak ak by niekto mohol, tak by mohol zistit, akych tam maju opelovacoch
Ohnutá kliková hřídel, 4.6.2013
To ja sa musim priznat ze som este noz na kosacke nebrusil, mam ju par rokov a vzdy ked nanho pri cisteni pozriem, sa mi zda rovnaky ako bol na zaciatku, kosim podobnu plochu... Mozno to bude tym ze som este na ziaden kamen nenarazil...
Povadlé okurky, 3.6.2013
Takisto zalezi kto ich kde pestuje, my z horsich polôh, co nevysadime skôr tak potom len tazko dozenieme.
Povadlé okurky, 3.6.2013
Moje to presne spravili, asi polovica mi odhnila od korenov. Uz som zasial nove, ale zavarat budem a si v decembri. 
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Nechajte prioritne tie letorasty, ktore vyrastaju z tych cipkov, ktore ste v skorej jari nastrihla.
Jeden nebo dva kmínky, 3.6.2013
Ja som niektore stolove odrody zapestoval na 2 kmienky preto, aby mali viac stareho dreva. Ale mozno je to blbost 
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Tak to bude rezom, tuto sa môzte docitat ze odroda Alden vyzaduje rez na tazne, to znamena ze na cipkoch asi velmi neplodi. Tak ako pisete vyberte najkrajsie vyhony(pocet podla priestoru, ale aj viac ako 5), a tie slabsie vylomte pripadne zastipnite.... celý příspěvek >
Proč réva nekvete?, 3.6.2013
Ake su to odrody? Niektore rodia iba na dlhsiom dreve... (treba nechat dlhsi tazen). Nevyhodne rastuce vyhony, mozete samozrejme vylamat.
Rajčata ven?, 3.6.2013
Ohladom cesneku je to tak dobre, mam to odskusane. Tu je takisto zima a stale prsi, a dazdivo tu ma byt cely tyzden, no ma sa oteplit a tak cakam na vhodnu chvilu na aplikovanie Infinita. Kto doteraz nevysadil paradajky von, tak si myslim ze... celý příspěvek >
Na nové zahradě mám keř s modrými plody. Zná ho někdo?, 2.6.2013
Ako kde, ale zacinaju. U nas sme uz aj kolac upiekli a bol vyborny.
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 2.6.2013
Ach ludia nestraste ma s tou Kordiou, pred rokom som ju vysadil, rastie pekne, tak to aby som zavcasu nejaku sortu do nej privrubloval, ale aku, ked Hedelfingenska problem u Pana Pala nevyriesila? PS: Spytam sa inak, je tu niekto komu Kordia... celý příspěvek >
Zatopené brambory - jak dlouho vydrží?, 1.6.2013
V tejto faze par dni isto preziju, potom to vsiakne. 
Povalane zemiaky, 30.5.2013
No dakujem, potesili ste ma.
Povalane zemiaky, 30.5.2013
Neni to na plesen nejak priskoro? 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika