Příspěvky uživatele - 151.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 24.7.2013
Mám starou sekačku cca 8 let s tímto motorem (BS 35 Classic) a je to nezmar. Nikdy nebyla pořádně servisovaná, a pár let jsem "zapomněl" měnit olej. I tak motor pořád startuje napoprvé - pravda už trošku "traktůrkový" zvuk, ale pořád šlape jak... celý příspěvek >
Ostrenie noža, 12.6.2013
Vzdy nuz vysroubuju ven a ostrim ostrym pilnikem. Pokud se brousi pravidelne, tak neni potreba pouzivact nic jineho. U tchana se nebrousil nekolik let a tam bylo samozrejme potreba sahnout k brusce a az potom jemne doladit pilnikem.
Sekačka na plochu 1400 m2, 21.5.2013
Stiga co mám (Turbo 53 S Honda) má textilní koš a našlape jej kolikrát tak, že ani nejde sundat :-) až po okraj - líbí se mi fungující ukazatel zaplnění koše. K čemu potřebujete boční výhoz? Moje nemá boční výhoz, ale zato krásně vyhazuje zezadu... celý příspěvek >
Rotační sekačka - mulčování?, 13.5.2013
Mám sekačku Stiga a mám takovou zkušenost, že pokud mulčuju trávu do cca 10-15cm, tak za sekačkou opravdu nic nenajdete. Když mulčuju větší trávu, nebo hustší porost plevele (pampeliška), tak za sekačkou zůstává taková mazlavá hmota. Taktéž záleží na... celý příspěvek >
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 7.5.2013
Dneska jsem poprvé sekal, cca 700m. Stiga má gumové madlo, takže to už samo o sobě vibrace dobře tlumí. Nepřišlo mi, že by byly nějaké velké, rozhodně menší naž u starší sekačky s B&S, která má kovové madlo. Navíc Stiga má pojezd a dá se... celý příspěvek >
Dotaz k sekacce s motorem honda GCV135, 4.5.2013
Poradim se sroubem - u dvou sekacek co jsem povoloval tak byl sroub klasicky s pravotocivym zavitem a na nozi dve diry a na unaseci dva koliky branici proti povoleni noze.
Výběr sekačky 1500m2, 30.4.2013
Díky, vesměs jsem pro ni byl rozhodnut už od začátku a dnes ji koupil. Tak sem zvědav :)
Po jaké době vzejde trávník, 7.6.2011
Ja jsem sela travnik letos na jare, trvalo to 5-6 tydnu nez zacal klicit, denne jsem zalevala. Ted uz mam peknou zelenou plochu. Hanka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika