Příspěvky uživatele - 249.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 14.5.2013
no me se to objevilo spise v dobe, kdy se  teprv pupen zacal rozvijet... tak ze listy nejsou plne rozvinuty... myslite si, ze kdyz se postrikaji,, tak se budou dal vyvijet listy?...
Halčivec révový nebo vlnovník révový, 14.5.2013
 Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Réva mi byla napadena hlačivcem révovým,  jaký postřik provést abych se ho zbavila.. a jeste jedna vec. Pokud ho v nejblizsi dobe postrikam, listy se zpravý nebo je to už zásah po celý vegetační období a... celý příspěvek >
Choroba na rašící révi vinné a jejich listech, 13.5.2013 Obsahuje fotku
další :D
Choroba na rašící révi vinné a jejich listech, 13.5.2013 Obsahuje fotku
další
Choroba na rašící révi vinné a jejich listech, 13.5.2013 Obsahuje fotku
Přikládám další fota
Choroba na rašící révi vinné a jejich listech, 13.5.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, a také přikládám foto. Mám problem na rašící pupenech a listech vinné révy.. na jedné části vypadají listy zdravě a na další části uz od puknutí pupenu, jako by bylo obaleno pavučinkou.. a pokračuje to i na listech.  vypadají tak... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2012), 30.7.2012 Obsahuje fotku
Jsem naprostý laik coby v pestovani vinne revy... Ale letos poprve se mi ukazaly strapce a vypadaji moc hezky.. Na coz jsem moc pysna.. Jelikoz jsem nedoufala, ze zrovna me se neco takoveho podari...
Výsadba - druh a koupě kanadské borůvky, 18.7.2012
dobry den, mate vyhodu ze mate misto s jehlicnani. Vetcinou sse doporucuje vysazovat kanadskou boruvky prave do hrabanky z jehlicnateho lesa... tak ze byt vama bych to nasadila hodne bllizko toho misto. Boruvka ma prave rada kyselou pudu.  Kdy... celý příspěvek >
Co je to za odrůdu?, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat Vás odborníku. Jestli by jste mi neporadily. Dostala jsem nejaky typ vinne revy, ktery jsem zacala od lonskeho roku pestovat. Akorat majitel mi jaksi zapomel rici co je to za odrudu. Porad nad tim... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika