Příspěvky uživatele - 239.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitý ostružiník Navaho, 25.12.2016 Obsahuje fotku
Prikladám fotky černice Navaho. Na fotkách je 3-ročná rastlina. Výhony má skutočne mimoriadne hrubé. Majú skutočne tendenciu rásť priamo dohora. Niektoré prúty sa rozkonárujú. Mne vyrástli asi 3 mladé výhony, z ktorých jeden dosiahol pri zemi... celý příspěvek >
Jaké odrůdy ostružiníku a maliníku?, 22.10.2014
Veľmi plodné sú napríklad ostružiny Triple Crown. Ich odnože veľmi dobre zakoreňujú a bujne rastú.
Černica (ostružina) Black Butte, 23.8.2014
Karaka Black niekedy majú na adrese Záhradníctvo Limbach, Potočná 9, 900 91 Limbach, momentálne je vypredaná. Na www sa dá zadať e-mail na ktorý pošlú upozorňujúcu správu keď to budú mať k dispozícii.
Černica (ostružina) Black Butte, 1.8.2014
Ako som už písal, z Black Butte som bol veľmi sklamaný pre vysokú kyslosť plodov. Preto by som Vám radšej odporúčal černicu Karaka Black. Tú som tiež na skúšku kúpil tento rok na jar, na budúci rok keď prvý krát zarodí budem vedieť viac a napíšem to... celý příspěvek >
Ostružina se zbláznila, 28.7.2014
Neverím tomu, že je to od jari do leta tohto roku. Asi ste sa pomýlili a chceli ste uviesť že je to od března 2013. Dôvod je jednoduchý, ostružiny totiž rodia na dvojročných výhonoch a u Vás sú zarodené mnohé výhony, ktoré musia byť ešte z minulého... celý příspěvek >
Černica (ostružina) Black Butte, 5.7.2014 Obsahuje fotku
Tak Black Butte už dozrievajú, ale som sklamaný z ich chuti. Plody sú kyslé a majú nevýraznú arómu. Je to asi aj tým že skoro dozrievajú.
Černica (ostružina) Black Butte, 29.6.2014 Obsahuje fotku
Fotografia černice Black Butte 29.6.2014. Predpokladám, že o dva dni budú prvé plody úplne zrelé.
Černica (ostružina) Black Butte, 21.6.2014 Obsahuje fotku
Pripájam aktuálnu fotku černice Black Butte (21.6.2014). Už sa začína meniť farba niektorých plodov.
Nožnice na štepenie (Roubovací nůžky), 25.5.2014 Obsahuje fotku
Tento rok som na štepenie sliviek prvý krát použil nožnice na štepenie a mal som nezvyčajne vysokú úspešnosť - ujalo sa mi 70% štepov. Štepil som priamo zo stromu na strom 23.2.2014. Úspech pripisujem hlavne tým nožniciam, lebo nožnice zabezpečujú... celý příspěvek >
Černica (ostružina) Black Butte, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Minulý rok som zasadil černicu Black Butte a prvý krát mi kvitne - obrázok prikladám. Mala by to byť odroda s najväčšími plodmi na svete - až 5 cm. Minulý rok vyrástla do výšky asi 2 m. Nevyzreté konce (dlhé asi 40 cm) v zime vymrzli, ale rastliny... celý příspěvek >
Roubování, 23.3.2014
Tá vaša štepárska páska je veľmi drahá. Dá sa kúpiť oveľa lacnejšia   za pár centov cez firmu Gumex. Na svoj účel je výborná.
Katinka - termín dozrievania, 12.8.2013 Obsahuje fotku
Mám slivku Katinku ktorá prvý krát zarodila. Podľa niektorých zdrojov má dozrievať už od 7. mesiaca. Teraz je už 12.8. a plody sú stále zelené a tvrdé (na niektorých miestach začínajú trošku fialovieť - fotku prikladám). Odhadujem že začne dozrievať... celý příspěvek >
Choroby angreštu - požer listů?, 24.6.2013
tušil som to...
Choroby angreštu - požer listů?, 24.6.2013
Mam ten isty problem, su tam husenice, ale mam nedozrete plody, co s tým? Striekať to nechcem, ale takto požerú komplet všetky listy.Nie je nejaky neškodný sposob likvidacie husenic?
Hitparáda odrôd sliviek podľa reálnej skúsenosti, 25.5.2013
V inej diskusii som našiel výborný dokument kde je porovnanie sliviek vedecky spracované (Ing. Paprštein a kol.). Toto porovnanie odrôd sliviek je urobené z viacerých hľadísk, je rozsiahle a veľmi dôveryhodné: Súbor si môžete stiahnuť... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika