Příspěvky uživatele - 239.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou slivoní doplnit sad?, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Odporúčam Vám pozrieť si kalendár dozrievania sliviek a iného ovocia ktorý prikladám ako obrázok (zdroj: crz.sk).
Veharda, Veselka, Barbora, 19.5.2013 Obsahuje fotku
Ja som Vehardu nasadil pred 3 rokmi a teraz mi prvý krát bohato zarodila. V prílohe posielam fotku. Rastie zdravo, nemám s ňou žiadny problém. Už sa teším na prvú úrodu.
Zvlastni nemoc, 19.5.2013
Keďže ten môj 3 ročný strom je ešte malý a choroba je iba v začiatočnom štádiu, rozhodol som sa konáre a kmeň postriekať roztokom fungicídneho prípravku a rozpustil som do toho aj trošku modrej skalice, ktorá má tiež silné protiplesňové účinky.... celý příspěvek >
Zvlastni nemoc, 18.5.2013 Obsahuje fotku
Prikladám ešte jeden obrázok z rovnakého stromu, kde je vetvička pravdepodobne napadnutá chorobou Monilia laxa.  Vidno že v mieste napadnutia vyteká miazga a v okolí napadnutia je kôra zúžená a má zmenenú aj farbu.
Zvlastni nemoc, 18.5.2013 Obsahuje fotku
Na vašej fotke ma zaujala zahojená prasklina na tej hrubšej vetve. Ja mám tiež asi trojročnú slivku Tophit Plus na ktorej sa vyskytuje viac takýchto zahojených praslín. Stromček oveľa pomalšie rastie ako dva susedné ktoré som sadil v rovnakom čase.... celý příspěvek >
Hitparáda odrôd sliviek podľa reálnej skúsenosti, 12.5.2013
Vaša skúsenosť je pre mňa užitočná, na základe toho čo ste uviedli si určite kúpim Hanitu a pravdepodobne aj Gabrovskú, Valjevku a zo skorých Katinku.
Fľakatý trávnik, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, potreboval by som radu, mame 2 roky starý, kobercový trávnik, má strašne vela miest silnejšej aj slabšej zelenej farby/flaky/,na jar bol aj hnojený s vozíkom.  Máte niekto radu čo s tým?
Malé jahody, 26.5.2012
Dobrý deň, mame druhý rok jahody a tento rok majú strasne vela kvetov a plodov, ale problém je ten že sú strašne maličké. Jahodníkyj sme aj hnojili a plody malé. Myslíte, že ešte môžem pohnojiť ku koreňom a tak pomoct s dozrievaním plodov?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika