Příspěvky uživatele - 8.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opylení třešně, 14.5.2013
Děkuji za reakce. Za nulovou úrodu minulý rok může spíše skutečně mráz. Vzpomnela jsem si, že ani u sousedů moc třešní neměli. Uvidím, jak to dopadne letos. Jak už jsem četla i jinde letos bude asi problém s tím, že v době květu nelétaly včely. Je... celý příspěvek >
Odolná rostlina do květináče na terasu, 8.5.2013
Dobrý den, mám několik velkých prázdných květináčů, můžete poradit co do nich na terasu? Potřebuji, aby to byly nějaké odolnější kvetoucí rostliny, které na zimu nemusím vytahovat z květináče. Sluníčko na terasu svítí celé odpoledne. Děkuji... celý příspěvek >
Kdy začít krmit rybičky?, 15.3.2013
Nehledte na teplotu vody. Pokud jsou ryby aktivní - nakrmit (jinak se zbytečně vysiluji). Leží-li ryby u dna - nekrmit.
Uhynutí, 6.3.2013
Dobrý den, dnes mi uhynula andulka a chtěla bych zjistit co mohlo být pravděpodnou příčinou.Byl to sameček asi 1,5 až 2 roky starý.Poslední dobou málo vylétával z klece, potravu přijímal normálně.dnes ráno byl ještě v pořádku a odpoledne když... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 3.10.2012
Dobrý den.    Našel jsem ve vyhledávači Váš problém se žábami na skalce. Dovoluji si Vás požádat o radu, jak se Vám podařilo se s těmito "hraboši" vypořádat. Nastěhovaly se na naši zahradu ačkoli nemáme nijaké jezírko. Bohužel celá... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika