Příspěvky uživatele - 208.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fialové brambory, 29.5.2015
Fialové válfi se hodí hlavně na kaši, protože jsou varného typu BC chuťově na normální použití spíše podřadné, ale každý máme jinou chuť... Na talíři to vypadá hrozně, brambory mají mít barvu krásně žlutou a chuť bramborovou.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 6.1.2014
Na výslednou chuť brambor má vliv mnoho činitelů, vláha v jakou dobu, hnojení, typ půdy, nadmořská výška, agrotechnika, použití chemie a ne každý rok je vhodný pro danou odrůdu, podle vývoje počasí a podle toho se také liší chuť dané odrůdy a jiná... celý příspěvek >
Jak zvýšit výnosy brambor, 24.11.2013
O tom jestli kupovat certifikovanou sadbu je vyhazování peněz může mluvit jen ten, který tomu nerozumí.Před 50 roky nebyli brambory tak přešlechtěny, aby nebyly nachylné na virózy a tak se sázely stále dokola.Dnešní sadbu musíte obměňovat po 2 až 3... celý příspěvek >
Solo v Mountfielde, 3.8.2013
Já bych řekl, žeje to přesně opačně nekvalitní zboží, které díky podbízivé reklamě nakoupí lidé a při normálním používání se začne kazit mnohdy v záruce a začne kolotoč s opravami, záruka neuznána a drahá oprava a tak dále.Kdyby to byly kvalitní... celý příspěvek >
Extra velké brambory, 6.5.2013
Ono se říká čím hloupější sedlák tím větší brambory. Pokud byl někdo sedlákem tak musel mít pod čepicí, jinak brzo zkrachoval a neříká se nadarmo má selský rozum, který dneska mnoha lidem chybí.To jsem odbočil od brambor u odrůdy Impala jsem měl... celý příspěvek >
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 6.5.2013
Uznaná sadba není ošetřena žádnou chemií, myslím po vykopání hlízy.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 6.5.2013
Dovoluji si opravit Impala je tuhost B nikdy nebyla AB a to ještě měkčí B vodnatější.VR odrůdy AB jsou Anuška nebo Finka.
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 6.5.2013
Je to preventivní opatření a doporučuji u všech odrůd zvláště u dali a odrůd s hladkou slupkou.Plíseň sjede po lodyhách a také z listů do půdy a tam kde jsou málo přikopčené brambory infikují hlízy, zvláště za mokrého počasí a je škoda kopat shnilou... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 5.5.2013
Odrůdu Bellarosa a Maryška jsem nezkoušel,  maryšku vyzkouším, Maeleine a Elfe jsou chuťově dobré odrůdy, ale teprve doba určí zda se osvědčí, ale věřím stále Marabel, která je osvědčená.Firmy, které mají licenci na jednotlivé odrůdy tlačí stále... celý příspěvek >
Mýtus Strýmka, 26.4.2013
Pamatuji si strýmku z mého mládí a na uskladnění se vybírali jen velké a pěkně vybarvené, velikosti malé pěsti z udržovaných stromů.Čekalo se do května a teprve se koštovalo a mně chutnalo více než ontário.Bylo sladkokyselé a šťavnaté a na kompot... celý příspěvek >
Predkličovanie veľmi skorých brambor, 25.4.2013
Vemi ranné brambory se nakličují 6 týdnů a na světle, za tři týdny tak akorát naraší pokud už nebyly probuzeny.U nakličování je důležité, aby došlo k prudkému zvýšení teploty na 18-20 stupnů a tím k probuzení více oček.Při postupném zvyšování se síla... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 24.4.2013
Brambory pěstuji 40 let a prošlo mi rukama nespočet odrůd, prodávám uznanou sadbu 20 let, takže znám a ochutnal jsem současných asi 40 odrůd, takže můžu srovnávat o které odrůdy je zájem a které chutnají také se dobře pěstují.Každá odrůda se může... celý příspěvek >
Olej pro sekačku 4T Honda, 28.10.2011
Je hlavně důležité, aby tam nějaký olej byl, protože většina poruch je zaviněna zadřením z nedostatku oleje.Motor,  který točí 3 tisíce otáček není tak nachylný na kvalitu oleje jako vyskootáčkové motory.Problémem je rozstřikové mazání bez... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika