Příspěvky uživatele - 96.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Včely vylézající ze země, 1.8.2013
To je dělnice čmeláka skalního. Vodu používají na zpracování pylu v hnízdě. Musel byste mít na hladině nějaké "plováky" jako třeba slámu apod, aby se netopily.
Čimišník (caragana pendula) žloutne, 30.7.2013
Promiňte ty překlepy.Píši v rychlosti.Neodolal jsem reagovat, protože toto je častá chyba pěstitelů u těchto rostlin. Zdravím.
Čimišník (caragana pendula) žloutne, 30.7.2013
Nevím jak ve Vašek konkrétním případě, ale dodám, že Caragana si vytváří v kořenech sama dusík(hlízkové bakterie).Hnojení dusíkem tedy špatně snáší, protože to nepotřebuje. Toto je vlastnost rostlin z čeledi "BObovité" k nímž Caragana patří.
Lištová sekačka - zkušenosti, 28.5.2013
Aby se neucpával průchod mezi bubny, dělají se bubny štíhlejší, takže talíř je svým průměrem o dost přasahuje.
Lištová sekačka - zkušenosti, 28.5.2013
Je mi jasné, že "krevní lištaři" budou hájit lištovku, ale bubnovka je rozhodně lepší.Lišta to je hodinářská práce na seřizování, krtičinec a konec,...Bubnová je praktičtější rozhodně. Jinak nejlepší sekačku považuji dnes diskovou což je ovšem darda,... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 4.5.2013
Nevím jak pana xxxx.209,ale mne "vyvedlo z míry" to, že tu někdo šíří zvěsti o tom, že včely drancují potravu čmelákům a samotářkám.  Pan PP skutečně asi něco ví o včelách, ale ne mnoho o čmelácích a samotářkách a jiném hmyzu. Pokud chce... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 3.5.2013
 Vydrancuje potravní niku?!! Jediný kdo tu drancuje je člověk. Mám podezření, že nežijete trvale na vesnici, protože byste žádné drancování včelami totiž nezaznamenal. Mám 11 včelstev. Přímo před úly mi v trávě kvete hluchavka nachová na které... celý příspěvek >
Jak daleko sázet túje, 29.4.2013
Zesílí na běžných 10cm?! U smaragdu uteče opravdu kus lidského života, než bude kmínek tlustý 10cm.   Do stříhaného plotu Smargd skutečně není vhodný, ale pokud si ho chce někdo "pajcovat",tak klidně. Mě je to fuk. Navíc máme kšeft.... celý příspěvek >
Rozinkový strom - Muchovník olšolistý, 29.4.2013 Obsahuje fotku
Květy muchovníku nejsou voňavé ani růžové... snad se jen mohou někomu zdát i krásné... Řekl bych, že to co máte na zahradě není Amelanchnier(Muchovník),nýbrž něco jiného. Přikoádám obrázek květenství Muchovníku Cusického.
Sázení nově koupených keřů, 23.4.2013
Spráně se mají keře v kontejnerech určené pro prodej každé minimálně 2 roky přesazovat. To všakdělá málo kdo a podle toho to vypadá.Každý doufá, že to udá aniž by musel přesazovat.Většinou se nakoupí a hned prodává.Je málo zahradnictví, které dělají... celý příspěvek >
Jsou včely samotářky nebezpečné?, 20.4.2013
Včely samotářky jsou velice plaché.Lidi sí nevšímají.Většinou ani nebrání okolí svého hnízda, narozdíl od např. od včely medonosné.Žihadlo použijí proči člověku jedině při přímém ohrožení, t.j. musela byste jí zmáčknout. Jsou v podstatě stejní jako... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 5.2.2013
Záleží na venkovní teplotě(jak velký mráz je) a zda svítí slunce.Jinak ve skleníku klidně mrzne až praští...;)
Rozmnožení odkopkem nebo z pecky?, 21.1.2013
To co považujete za odkopky jsou semenáče ze spadaných plodů pod korunou.
Jsme ještě národem zahrádkářů?, 15.1.2013
To zahradničení jaké bylo za totáče se už nevrátí.Zahradničení jaké se rozvíjí dnes, je jiné.Dnes seženete lehké hadice na závlahu.Lehoučké plastové káči na roztřik.Skleníky na jaké si jen vzpomenete.Řídící jednotky na závlahu, takže to zavlažuje... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika