Příspěvky uživatele - 255.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétající broskvoně, 25.4.2013
Ďakujem za uznanie, je to ale skôr z núdze cnosť. Mám veľmi malú záhradku, tak skúšam nové odrody len na jednotlivých konároch. Radšej by som si vysadil z každej odrody celé stromčeky. Ono sú dosť rozdiely v dynamike rastu. Pred dvomi rokmi v... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
Riešenie sa volá dávkovacie čerpadlo. Primiešava do vody na polievanie roztok hnojiva v koncentrácii podľa konštrukcie čerpadla a nastavenia. Dobrú skúsenosť máme napr. s čerpadlami Dosatron, ale výrobcov je viacero, spomeniem ešte napr.... celý příspěvek >
Koňský hnůj, 4.4.2013
Tiež používam konský hnoj, iný druh nemám k dispozícii. Zatiaľ som nemal problém s poškodením rastlín prípadnými zvyškami herbicídov. A to si nerobím ilúzie, že by koniari používali pod kone "bio" slamu. Slamy je málo a je drahá, preto často na... celý příspěvek >
Jahody a květopas, 11.3.2013
Je možné proti kvetopasovi použiť biele lepové dosky, alebo inú "bio" metódu? Mám na záhone kombináciu odrôd jahôd s rôznym obdobím kvetu. Ďakujem. Peter
Listnatý strom max. 4 m výška i šířka světle zelené až žluté listy, 7.3.2013
A čo napríklad Albisia julibrissin? Má pekné perovito zložené listy a zaujímavé kvety. Peter
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 5.3.2013
Presne tak ako píšete - Durandzie sa museli rozvariť a pasírovať. Pyré potom šlo na plech. Výhoda pečenia je v tom, že sa nemusí stále miešať. Je to zaujímavé, ale neprihorí. Hruškové povidla sú pochúťka, napr. na frgále, mňam :-)
Stanley - jedna z nejužitečnějších odrůd minulosti, 5.3.2013
Dobrý deň prajem, súhlasím s Vami, že cukor stiera chuťové rozdiely, a to je škoda. V obchode už pravý lekvár nenájdete. Chvalabohu každý si môže navariť podľa svojej chute. Ja mám lekvár rád, a pripravujem si zásobu vždy keď mám po ruke... celý příspěvek >
Zahradna pilka, 19.2.2013
Asi myslíme na ten istý spôsob rezu - klasický postupný rez - najskôr pár cm od miesta kde chcem mať konár odrezaný nadrežem konár zospodu do cca 1/3, potom odrežem zvrchu, a vzniknutý kýpeť odrežem načisto. Ja som to napísal len pre istotu, lebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika