Příspěvky uživatele - 44.59

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fotky jezírek a filtrací, 2.7.2012
Zdravim, jestli ten beton zima nejak nezdola to se jeste uvidi ja doufam ze ne. Mám ho celkem zarmovany tak snad to vydrzi a kdyz to popraska nicemu to vadit nebude. Druha vec je takova ze na zimu budu snizovat vodni hladinu o cca 20 cm plus budu... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 1.7.2012
Moc krasne, nejen jezirko ale i ta zahrada kolem proste uzasny, sen kazdeho kdo chce mit nadhernou zahradu. Jen jedna do budoucna aktualni otazka :) nastane cas kdy budete muset bahenni zonu, ktera vam dela jazirko tak cistym, vycistit :) bude to... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka - výroba, 30.6.2012
první myšlenkou bylo umístit tam nějakou diodovou žárovku, nejsem v tomto moc poučený a tak si myslím, že bych asi nedosáhnul takového výkonu jako u halogenu, samozřejmě na úkor nějaké cenově dostupné žárovky. Ještě to zkusím pořešit se sklářem,... celý příspěvek >
Osvětlení jezírka - výroba, 30.6.2012 Obsahuje fotku
zdravím, rekonstruuji jezírko a jsem kousek před pokladkou fólie a napadlo mě že bych si do jezírka přidal i nějaké osvětlení, ovšem světla dostupná v obchodech mi příjdou zbytečně drahý. Co si myslíte o tom kdybych do zdi mezi jámou na filtraci a... celý příspěvek >
Nefunkční filtrace, 27.6.2012
Nevim jestli se to da s urcitosti rict ale myslim ze mate filtraci moc vysoko oproti hladine vody zkuste ho umistit malinko nize.
Jak naučit koi a jesetera žrát z ruky?, 25.6.2012
mam v jezirku jesetera sibirskeho ale mam problem v tom ze nechce zrat granule pro jesetery to vzdy hned vyplivne, jo kdyz mu dam zizalu to se muze utlouct. Je pravda ze jeseter je z rybniku ma 37cm tak nevim jestli to chce cas kdy si na granule... celý příspěvek >
Co se děje v kořenovém filtru v zimě?, 24.6.2012
Zdravim, osobne mam jen castecne zkusenosti s funkci korenoveho filtru v mem pripade takzvane bahenni zony. Momentalne dokoncuji cca 10 kubikove jezirko kde bahenni zona kterou jsem vybudoval minuly rok ma za ukol docistovat vodu tohoto jezirka... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 23.6.2012 Obsahuje fotku
zdravim vsechny :)) pripojuji taky nejakou tu fotecku bahenni zony :) po roce bez filtrace :)
Gula, 27.5.2012
ja tedy osobni zkusenosti nemam ale jezirko kde budu mit gulu ted buduju i gulu mam uz koupenou a podle meho se da vyska mezi folii a spodnim okrajem guly (vyska guly) nastavit. Kdyz si to tak spocitam pri zapojeni guly na 110 KG tak aby nebyla zadna... celý příspěvek >
Přítok ze studny, 13.3.2012
Já osobně bych měl spíše obavy o to jestli by to ta studna utáhla. Abyste si třeba nestrhal pramen nebo podobně. 
PVC kulový ventil a tažný uzávěr vs. zima a mráz, 10.3.2012
Zdravím všechny, možná je už trochu pozdě ale chtěl bych vědět jaké máte zušenosti s PVC kulovým ventilem nebo tažným uzávěrem v zimě, zda-li Vám například velký mráz tyto uzávěry nepoškodil a podobně.
Nevhodné či opatrnost vyžadující vodní rostliny, 10.3.2012
s timhle asi neporadim jen se podivim tomu ze vam orobinec protrhl folii jestli rikate ze byla kvalitni tak se mi tomu nechce moc verit. Nepopiram to jen jsem se s takovym problemem jeste nesetkal ani tady na forech
Jeseter Ruský a ochrana jezírka před kočkami, 28.2.2012
co dat jako navnadu? ne preci Jesetera Ruskeho :))
Granule pro pstruha, 29.1.2012
Zdravim jsem z vysociny granule kupuju v mistni rybarne a ceny se pohybuji mezi 35-40 Kč/kg pro pstruhy o velikosti nad 10cm. Pro plůdek a násadu pstruha jsou ceny priblizne dvojnasobne. Co jsem tak zkoumal krmivo v rybarne me vyjde asi nejlevneji.
Vydláždění jezírka, 3.1.2012
"Její stejně starý věrný přítel je stále stejně zelený" to si zaslouzi koment :)) Jste si jist ze je verny? :)))
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika