Příspěvky uživatele - 29.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Střih mladé švestky - konkrétně, 21.4.2013
Děkuji, mám ještě dotaz, zatím co dva ze čtyř stromků mají 4 větvíčky zahnuté do tvaru budoucí koruny, další dva mají více krátkých větviček, vyrůstajících vodorovně z kmínku, v několika patrech nad sebou, něco jako řeznickej držák na... celý příspěvek >
Střih mladé švestky - konkrétně, 20.4.2013
Dobrý den, rád bych se zeptal, sázel jsem švestky asi před týdnem, mám je teď ostříhat, nebo počkat - jak dlouho? Děkuji
"Kožené" jablko, 7.4.2013
Chodská reneta
Jak zakopat slivovici, 2.1.2013
Vážený příteli, já osobně nemám žádné zkušenosti se zakopáváním destilátů, mnozí Vás od toho zrazují a radí dát do sklepa, ale co když žádný sklep není - aha!! Já mam RD postavený na zálkadové desce a sklep nemam, zato mam zahradu a přemýšlím nad... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 5.12.2012
Děkuji, teď už to nějak dovařím, a příští sezonu vymyslím něco jiného.
Destilační přístroj - sestrojení, 1.12.2012
Dobrý den děkuji za vaší reakci, jsem v tomhe začátečník, ale jestli to dobře chápu, tak tlak by měl vznikat v samotném vařáku a lázeň slouží jako zdroj tepla. Jinak jsem to nikde neviděl, mam to z doslechu, akorát jako vařák se používala... celý příspěvek >
Destilační přístroj - sestrojení, 29.11.2012
Dobrý den, byl by zde někdo, kdo by mi poradil s mým problémem. Vyrobil jsem si vlastní kolonu z nerezové nádoby obsah cca 50litrů a měděných trubek průměr 12mm, chladič vyroben ze zavařovacího hrnce, přechod z vařáku vyroben z nerezové tyče... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika