Příspěvky uživatele - 34.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka - neprospívá, 23.5.2013
Děkuji, myslíte, že by jí pomohlo, kdybych ji přesadila a do jámy bych dala jehličí případně piliny a kůru nahoru?? Dřevo řežeme taky, takže kůry ze stromů máme dost. Bojím se, že po přesazení bych ji zničila úplně. Sluníčka má hodně i hodně... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 23.5.2013
Dobrý den, vím, že je tady ohledně "borůvek" hodně diskuzí, ale přesto se zeptám. Máme na zahradě keřík kanadské borůvky a vůbec neprospívá. V zimě celkem dost omrznul - mám ty větvičky omrznuté ostříhat a nechat ty, na kterých jsou lístky?? Má... celý příspěvek >
Jabloň Jonagold - ještě nekvete, 22.5.2013
Děkuji, chtěla jsem se jen informovat, jestli je to takhle OK.
Jabloň Jonagold - ještě nekvete, 22.5.2013
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, máme jabloň Jonagold a ještě ani jeden rok nekvetla. Předloni jsme ji přesazovali, kvůli bazénu - máme ji 3 roky. Je možné, že je to tím přesazením, nebo kvete až později??? Nemá ani poupata. Nebo ji budeme muset... celý příspěvek >
IBC kontejner - vibrační čerpadlo - tlakový spínač - rozstřikovač, 17.5.2013
Řeším stejný problém - "zbylo" mi doma čerpadlo malyš, které nyní využívám na čerpání z IBC. Při nulové svislé vytlačné výšce a cca 20m vodorovné mi dává cca 0,3 l/s. Vadí jeho hlučnost, ale jde to odstranit vhodnou izolací. V návodu k ROB-2 je... celý příspěvek >
Jarní řez u jabloně, 19.4.2013
Děkuji to mi stačí, samozřejmě fotka možná je, teď jsem v práci, tak až ji doma vyfotím, tak ji sem dám...
Jarní řez u jabloně, 19.4.2013
Dobrý den, máme cca 3 roky starou jabloň James Grieve a ještě nebyla stříhaná. Kupovali jsme ji a byla dost malinká, tak jsme ji nechtěli stříhat. Až trošku vytvoří korunu. Teď má otázka, mohu ji teď na jaře přistřihnout?? Má asi 5 delších... celý příspěvek >
Najednou přestaly snášet, 21.9.2012
Dobrý den, chci se zeptat a jen si ověřit jednu věc, slepice přes léto krásně snášeli a teď jak se ochladilo, tak vůbec nenesou. Je to změnou teploty, nebo jim něco chybí??? Děkuji
Škůdci na listech ptačího zobu, 26.6.2012
Dobrý den, i já mám problém s ptačím zobem. Každoročně mi během léta začnou lístky jakoby šednout, následně se na nich utvoří seschlá místa se žlutým okolím a do podzimu celý opadá. Toto se mi opakuje již třetí sezonu. V obchodě mi poradili že by... celý příspěvek >
Divoké prase - ohrada, 23.4.2012
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak velká by měla být ohrada na divoké prase? Chceme si ho pořídit, ale nevíme přesně, jak velkou minimálně ohradu mu připravit, aby měl dostatek místa.děkuji předem za rady
Zahradnictví Lebiš, 8.2.2012
kupujeme pravidelně a pokud to pro Vás není daleko je to pěkný výlet. S rostlinami naprostá spokojenost a hlavně jejich truhlíky jsou super. Takže doporučuji
Udírna, 2.1.2012
zdravím všechny udiče, plánuji na jaře stavbu udírny - po rošt vyzděná a samotná udírna dřevěná - mám smrkové palubky - jaká musí být tloušťka?- mám je dát případně dvojmo (se vzduchovou mezerou)? Jaká musí být min.délka kouřovodu a jeho průměr? -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika