Příspěvky uživatele - 21.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 16.4.2013
Také rozkvetla Kalina vonná -  ta vůně je omamná! J.
Už postřik na kadeřavost?, 16.4.2013
Já jsem dělal poslední postřik Dithane NEO v neděli - vrcholové pupeny měly 1 mm zelené nitky. Teď už jen se modlit. J.
Pěstování dýní 2013, 16.4.2013
Irule - dýní jsou desítky druhů, velké 10kg na síti nevypěstujete. Po zmrzlých vysazuji přímo na kompost 4-6 velkoplodých dýní, rostou jako Adély, vytvoří 5-7 plodů každá, pak se zaštípnou za posledním plodem a zaštipují se dál (nehty se odtrhnou... celý příspěvek >
Vytáhlá rajčata sázíme šikmo nebo rovně?, 16.4.2013
Já je sázím ještě šikměji - 45° i méně, 30-40cm je pod zemí (i víc), zakoření těsně pod povrchem - na venkovním záhonu vyhrábnu jamky  od středu k okraji střídavě proti sobě, nasypu kompost, zaliju (2-3l). Rajčata vysadím  do toho... celý příspěvek >
Střih jabloně - je správně?, 16.4.2013
Petře - doporučuji nečekat a tu 1 větev přeroubovat ještě letos - do čerstvého řezu několik roubů, na počátku kvetení - za kůru, krásně se to zavalí a za 2 roky budete mít úrodu. Je nutno zachovat zeleň, aby míza měla kam proudit - jinak to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika