Příspěvky uživatele - 78.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Autonavijak k traktoru, 17.2.2010
Zdravim, mam problem s tahanim dreva s spatne pristupnych mist v lese.Da se po zhozeni vetsiho stromu a jeho naslednem prorezani vytahat autonavijakem-tazna sila 4,5t.Da se stim pracovat v zatizeni cely den?Dekuji
Jak se zbavit kuny?, 13.2.2010
pokud jsou na půdě a máte silné stropy tak zapalte v plechovce nebo kastrolu několik sirných knotů.Lepší je pro jistotu tu plechovku postavit na nehořlavý povrch.Zaručuji že to vyžene vše živé.Ideální je, když nikdo není doma a odejít pryč.Je to... celý příspěvek >
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 17.1.2010
Ja mam stipacku, nema chybu!!!
Zakalena slivovice, 5.1.2010
Pri vypaleni
Zakalena slivovice, 5.1.2010
Zdravim, Jak se da vycistit mirtne zkalena slivovice?
Sciadopitys verticillata, 17.12.2009
Chyby bude v teplotě mám jej 3 roky na zahradě min.-15°C, takže jak radí kolega dát na místo -5°C-0°C a na jaro vysadit.
Kvas s durancii, 16.12.2009
nemas strach ze malo potece, jen bych rad docilil vyssi dozrati kvasu.Loni jsem zkousel na 120l sud 10l vody pri zalozeni kvasu-napomohlo.Letos jsem dal do kvasu chladomilne kvasinky-nepomohlo.Vzdy jsem to mel v garazi-bez auta, kde je porad kolem... celý příspěvek >
Kvas s durancii, 15.12.2009
Zdravim, muze mi nekdo poradit jak po 8 tydnech docilit nizsiho stune vykvaseni nez 8 stupnu zbytkoveho cukru.Dekuji
Pracovni obuv, 10.12.2009
Pracovne mysleno v snih, blato,destive pocasi-aby byla noha porad v suchu a teple.pokud tohle zajisti kozena bota s goratexovou membranou, tak neni co resit.Mate nekdo boty od ceske fyrmy prabos, jste s nima spokojeni?
Pracovni obuv, 9.12.2009
Shanim na zimu kvalitni kozenou teplou obuv.Vyplati se investovat do obuvi s goratexovou membranou?Jake mate zkusenosti?Dekuji
Tlakova mycka stihl 118, 25.11.2009
Zdravim, mate nekdo tento tip, jste sni spokojeni, da se nekde koupit levneji nez va stihlu.Dekuji
Zachranim 40 letou hrusku, 28.10.2009
Zdravim, mam krasnou zdravou, kazdy rok plodici hrusen.Z kmene jdou dve hlavni vetve a jedna pod tihou plodu se nastipla u kmene.Stahnul jsem ji kurtnou pak retezem.cim muzu zatmelit prasklinu-potece tam voda a vetev casem odejde.dekuji za rady
Jak pěstovat pavlonii, 7.6.2009
Takže první zimu nechat v místě kde teplota neklesá pod bod mrazu nebo mírně pod asi max.-5oC a na jaro vysadit na zahradu a táhnout terminál do požadované výšky což asi trvá 2 roky.
Katalpa, 30.5.2009
Jednu odstranit a vysadit na místo výsadby a pak jen zapěstovat kmen.
Albizia, 30.5.2009
Možné je, že je malá mám víc albízií, julibrisin "roseu" a wilson a rozdíl mezi růstem v květináči a volném prostranství je velký. Květináč 20cm, volný prostor1,5 m u stejně starých rostlin, takže možné to je, jinak co se týká... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika