Příspěvky uživatele - 166.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čmelíci na králících, 30.6.2013
Mám totálně přemnožené čmelíky. Jsou i v králikárně, neboť tam slípky zanášely. Slepice jsem zlikvidoval, mám, také vybít králíky nebo jsou imunní na čmelíky?  Králikárna je vybílena vápnem 
Jakou zahradní hadici a jaké čerpadlo?, 1.4.2013
mám samospádem hadici na dně 200 litrovejch sudů a  nateče mi kousek pod okraj sudu, tak ani nemusím hlídat aby nepřetekla 
Jakou zahradní hadici a jaké čerpadlo?, 31.3.2013
mám potůček nad zahradou a plním sudy samospádem hadice mám 3/4 coulový ale můžou být menší, nakonci hadice mám špunt od vína
Účinnost domácí vodárny, 25.3.2013
Zdravím kutili, nádobu mám 80.litru s membránou měsíc starou, natlakoval jsem ji podle návodu (bez vody a puštěných kohoutků) na 1.8. Zapíná na 2.0 a vypíná na 3.9 bar.  Vyteče jenom 24 litru vody. Zdá se mi to málo!
Účinnost domácí vodárny, 24.3.2013
Zdravím kutili, neustále přešlapuji u 80litrové vodárny, která je nastavena na tlaky od výrobce. Čerpadlo už po 22litrech vytlačené vody opět sepne. Mám dotaz zda se dá zvýšit objem vody mezi spínaním čerpadla? S pozdravem Kutil.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika