Příspěvky uživatele - 240.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pestovani druhu letnicek na suseni, 2.11.2008
Již několik let pěstuji slaměnky, vždy jsou moc pěkné, ale již po několika měsících se mi rozsypou / pochutnají si na nich asi moli/. Poraďte prosím jak prodloužit život dekoracím z těchto pěkných sušených kytiček. Moc děkuji všem. 
Podivne chovani Gingko Biloba, 5.12.2006
Neděláte špatně vůbec nic, až na to zbytečné přesazování. Je to jeho vlastnost, hlavně po přesazení. Nejdřív totiž podporuje kořenový systém a kmínek sedí. Sám mám několik semenáčů a všichni se chovali takto. Vyklíčení, růst, další rok nic, jen... celý příspěvek >
živý plot, 21.3.2006
Pokud živý plot ze smrku jednou neořežete, větve stačí zesílit natolik, že je elektrické plotostřihy nevezmou. Jinak dobře roste neopadavé ligustrum (ptačí zob)které lze velmi dobře zapěstovat odspodu. Je i dobře zimovzdorné, plody jsou ptačí potrava... celý příspěvek >
Habr obecný jako živý plot, 21.3.2006
Mám ho léta na zahradě, když ho nechám po jaru růst, tak 0,5-1m, ale to už jsou moc silné výhony, takže ho řežu raději 2x ročně. Zdravím Petr
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika