Příspěvky uživatele - 219.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plynový gril na terasu a do zimní zahrady, 4.2.2021
dobrý den chtěl bych koupit plynový gril, ale vůbec se v tom nevyznám. Kamarád mi poradil plynový gril Klarstein Vendetta 3.0 TI, ale nevím no. Máte s ním někdo zkušenost?
Nepodařené uzení, 3.2.2016
Mám podobnou zkušenost. Ne s klobásama, ale s uzením masa. Jak jsem se později dopídil, maso bylo vakuově balené v jakési,, ochranné atmosféře,,. Podle distributora je určeno ke spotřebě do max. 48 hodin a z těchto důvodů není kladen takový důraz na... celý příspěvek >
Angrešt Karát, 15.8.2013
Mám dotaz na tento angrešt.Letos poprvé zarodil a dost sklamal. Dost tuhá šlupka a v chuti také nic moc. Plody spíš menší.Chtěl jsem se zeptat jestli je to normální, nebo u nás na něj prostě nebyl rok.Dost opadával.Ostatním angreštům se dařilo.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 5.8.2013
Pávě že z těchto to nebude žádná díky době zrání.
Nejchutnější odrůdy meruněk, 5.8.2013
Také by mne zajímal název takovích meruněk.Sousedce letos zarodila meruňka, hodně ranných, středně velkých, krásně oranžovích a hlavně výborných plodů.(Foto bohužel nemáme.)Snad jen, plody byly lehce oválné ne kulaté.Název bohužel nezná.Ještě jedno... celý příspěvek >
Kosa, 13.7.2013
Máte pravdu, já mám zkušenosti s ruskou kosou moc dobré.používám ji do lesa a neměnila bych.lehounká 45cm a dlouho vydrží ostří.kéž bych jěště takovou sehnala.
Nedostatocne opelenie?, 30.5.2013
Mám stejný problém u Althanovy Renklody.
Hrušeň Chojuro, 27.5.2013 Obsahuje fotku
Pane Stano ty výhony zastriháváte během vegetace nabo až na podzim.Teď u nás dost prší a výhony se dost ohýbají jak jsou mokré.Zkusím to nějak vyvázat a s těmi výhony poraďte prosím.
Jarní výsadba broskvoně 2013, 3.4.2013
Já bych to moc neprožíval. Zkuste tu zem a jestli je měká, tak to dejte na noc do vody a pozítří zasaďte.Má být 5až 7
Angrešt a padlí, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den Stano.Co se týče Rokuli ta přece Zlatý Fík ani trochu nepřipomíná. Ani velikostí ani barvou. Spíše je podobná Rolondě nebo možná Hinomäky.Posílám ještě jednu fotku z jinýho úhlu.Také ještě nevyzrálá
Angrešt a padlí, 31.3.2013
Ještě poznámka.Ačkoliv kolem v zahradách se na starších odrůdách padlí vyskytuje, na našich rezistentech není ani náznak. Takže zatím vůbec nestříkáme. 
Angrešt a padlí, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Angrešt Pax: Co se týče rezistentních angreštů Pax je pro mne spolu z Primou jednička.Větší plody sladké, opravdu dobré.Počítám, že k mým VIP rezistentům přibyde i Remarka, tu jsem ale zasadil asi pred třemi týdny..Mám ještě Karát, ale ten... celý příspěvek >
Angrešt a padlí, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Angrešt Invicta: Podobné jako u Rokuly akorát je žlutý.Na fotce ještě nezralý.Menší plody, docela zajímavá chuť.
Angrešt a padlí, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Angrešt Rokula: Úrodný celkem zajímavá chuť, v některých letech opravdu dobrý.Nevýhoda menší plody.
Angrešt a padlí, 31.3.2013 Obsahuje fotku
Angrešt Martlet: Na obrázku ještě nezralí.Zaujala mne jeho úrodnost, takto rodil prvním rokem.Mám dva stromky.Dobrý byl až při plném vyzrání, ale to už ho načímaly vosy.Plody hodně velké červené.Je trochu kyselejší.Sladký byl až když přezrál.Kdo má... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika