Příspěvky uživatele - 20.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 20.9.2013
Děkuji, zkusím to.L.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 20.9.2013
Děkuji Vám, připojuji, že dužina je světle žlutá - téměř máslový odstín. Netušíte, zda je tykev obecná jedlá či dokonce chutná? Děkuji, L.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 20.9.2013
Jen pro zajímavost: semena mají slupku, není to tedy dýňě olejnatá - bohužel... L.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 19.9.2013
Děkuji moc Vám všem, mrknu se na slupky semen a uvidíme. Tykev olejná by je měla či neměla mít?Jsem laik, přiznám se, že narážka na to, že ze semen hokkaido nemusí vyrůst hokkaido, mne velmi překvapila, člověk se musí stále učit :)  L.
Poznáte druh dýňe na fotce?, 19.9.2013 Obsahuje fotku
Na jaře mi na trhu prodali sazenice dýňě hokkaido, že to není hokkaido jsem už nějakou dobu tušila... Pozná nějaký znalec, co je to za dýni, na co se zpracovává a zda jsou vyfocené plody zralé? Lahev oleje na fotce je pro představu o velikosti... celý příspěvek >
Co to škodí košíkářské vrbě?, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co či kdo to škodí košíkářské vrbě? Mám z ní postavený vrbový domek. Na listech jsou tečky, posléze lístky zhnědnou a opadají, začíná to od spodních větví.Viz. foto. Děkuji, L.
Hnojení hořkou solí - jak brzy lze hnojit nové přírůstky?, 12.6.2013
Dobrý den, ví někdo moudrý, jak brzy mohu postříkat smrčky roztokem hořké soli, když mají přírůstky? Bojím se, abych je nějak nepopálila. Jinak jsem ale dostala radu, že toto hnojení je velmi účinné a veskrze pozitivní. děkuji za radu, L.
Poznáte škůdce?, 11.6.2013
Děkuji moc.
Poznáte škůdce?, 11.6.2013 Obsahuje fotku
Poznáte, prosím, někdo tohoto škůdce - či chorobu na švestce?Co s tím mohu udělat, Děkuji.
Popínavá rostlina k vrbové chýši do náročných podmínek?, 4.4.2013
Prosím o radu znalce popínavých rostlin. postavila jsem loni dětem na zahradě vrbovou chýši - či domek. Spodní část stavby se sází hustší. Protože jsem na spodní část neměla dostatek materiálu a navíc se ne všechny proutky chytly, uvažuji, zda by pro... celý příspěvek >
Venkovní sušák na prádlo, 10.3.2013
Dobrý den, prosím o zkušenosti. Máte někdo venkovní sušák na prádlo? Mám na mysli tyč s rameny, celé to po rozložení připomíná větrem otočený deštník. Potřebuji si něco takového koupit, zároveň se bojím, jak je to při zatížení prádlem odolné proti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika