Příspěvky uživatele - 54.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uštípané vršky rostlin, 13.10.2009
Prosila bych taky o radu. Mám stejný problém, uštípané vršky kytiček:(Vždycky se tak těším, až vykvetou, ale bohužel nemají šanci. Ukousnuté nebo uštípnuté už byly chryzantémy, afrikány i drobná růžička. Zajímavé je, že na stejném malém záhonku... celý příspěvek >
Hnojení květin, zeleniny a ovoce, kdy a jak, 21.9.2009
Dobrý den, ráda bych se poradila ohledně hnojení. Mám na zahrádce záhonky s květinami a travinami, dále pak zeleninové záhonky, kde pěstuji mrkev, petržel, rajčata apod., pak mám ovocné stromky a maliny, borůvky, ostružiny... Ráda bych se... celý příspěvek >
Frézie - péče o ně, především přes zimu, 3.11.2008
Dobrý den, jsem milovnicí frézií, a ráda bych si vypěstovala vlastní na zahrádce, případně v nádobě. U cibulek se ale píše, že je nutné je na zimu vykopat. Jak se tedy o ně správně starat? Kdy zasadit? Přezimují třeba ve sklepě v nádobě? Nebo je mám... celý příspěvek >
Cibulky tulipánů do nádoby - péče přes zimu, 3.11.2008
Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila ohledně péče o cibulky tulipánů, případně krokusů, které bych chtěla pěstovat v nádobě. Loni jsem to zkoušela a nepřezimovaly. Letos jsem si říkala, že je do nádoby normálně zasadím a dám přes zimu do sklepa,... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 26.6.2008
Mockrát děkuji za povzbuzení, už jsem něco pokoupila a stávající trvalky přestěhovala, určitě to není konečná verze.), ale už se těším, až se začnou pěkně rozrůstat. Z kytiček mám radost a když kvetou a prospívají, je to krása na pohled:) Krásné léto... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 22.6.2008
Děkuji za rady. To jsem opravdu netušila, že už je můžu ostříhat, myslela jsem, že musí úplně zežloutnout, to jsou zatím jen některé. Jinak záhon je orientován na východ, asi polovinu dne na slunci, jinak stín. Pokud jsem zahájila špatně, věřím, že... celý příspěvek >
Do kdy sázet trvalky - i v létě?, 20.6.2008
Ráda bych se zeptala zkušenějších zahradníků, kdy je nejlepší sázet trvalky, resp. do kdy nejpozději se dají sadit? Jsem dost nespokojená s mým vysněným záhonem, který na jaře kvetl nádhernými cibulovinami, pak jsem k nim přisadila pár trvalek, ale... celý příspěvek >
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 2.6.2008
Problém je hlavně v tom, že mám malé ditě a vzhledem k tomu, že skoro celý den dovádí na zahradě, tak má celé oblečení od červených skvrnek. Snad opravdu brzy podlehnou skáze jak píšete, protože už mi je i nepříjemné někoho zvát na zahradu k... celý příspěvek >
Červení miniaturní broučci na venkovní dlažbě, 2.6.2008
Dobrý den, nevíte někdo jak se zbavit červených malinkatých broučků co lezou po venkovním dláždění. Jak jsem zjistila, tak jsou i v travě a asi se velmi rychle rozmnožují. Když se  brouček rozmazně prstem tak zůstává skvrnka jako od krve. ... celý příspěvek >
Umělý ratan pro zahradní nábytek, 14.5.2008
Ráda bych se poradila, jestli nemáte někdo zkušenosti s nábytkem z umělého ratanu? Líbí se mi nábytek kombinace kov/umělý ratan, jak je to s jeho kvalitou a údržbou? Máte s ním někdo osobní zkušenost? Předem moc děkuji za rady a tipy.
Popínavka s květy, která neopadává?, 7.5.2008
Prosím o radu ohledně pořízení popínavých rostlin, chtěla bych je vázat na oporu, ale ideálně takové, které na podzim neopadávají. Vím jen o břečťanu jako jediném neopadavém, ale ten zase nekvete. Existuje i něco jiného s květy? Děkuji.
Stromek nižšího vzrůstu, barvící se na podzim do krásných barev?, 7.5.2008
Mockrát děkuji.
Rostliny do nádob - které přezimují?, 24.4.2008
Prosím vás, nenašel by se někdo, kdo už tu podobnou věc řešil? Existují rostlinky/keře, které můžou zůstat v nádobě, třeba kryté, v zimě a neumrznou? Předem děkuji za rady.
Stromek nižšího vzrůstu, barvící se na podzim do krásných barev?, 21.4.2008
Prosím o radu. Na zahrádku o nevelké rozloze plánuji stromky,  nižšího vzrůstu nebo sloupovité. Poradíte mi typ stromku/keře, který přes léto zahrádku zdobí a na podzim se krásně zbarví? Předem děkuji
Existuje zakrslá magnolie - nebo magnolie keř?, 21.4.2008
Ráda bych se zeptala zkušenějších, jestli existuje druh magnolie, nebo podobně vypadajícího keře, která se dá pěstovat i v menší zahrádce. Předem děkuji
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika