Příspěvky uživatele - 32.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení buxusů, 28.3.2013
Mohla bych se zeptat o kolik vyroste Buxus za rok? děkuji :)
Odrůda melounu do chladnější polohy, 22.3.2013
Dá se pěstovat meloun ve skleníku?? děkuji za odpovědi :)
Jahodnik, 9.3.2013
Chtěla jsem se zeptat měsíční jahody Rujana je to jen letnička nebo trvalka? Děkuji za odpovědi :)
Okurky ve skleníku, 8.3.2013
Chtěla jsem se zeptat čím pohnojit okurky ve skleníku? Míša,.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 17.2.2013
Já letos vše pěstují poprvé.. Zkusím- Titan, Salus,Stupické skleníkové, Bejbíno a Cherrola snad se mi vyvedou..
Jarní výsev, 17.2.2013
Právě že se o ně starám dobře a hezky a mrchy malý sou asi hodně rozmazlený.. přecházím také na drsnější pěstování.. :)
Jarní výsev, 17.2.2013
Každý den je rosím 2x. Mají 20st. A sadbovací misky jsou v igelitovém pytlíku.. A semena nemají ani náznak klíčku... semena jen tak čučej..
Jarní výsev, 17.2.2013
Já vysela rajčata i papriky 11.2. A stále nic.. Nejdřív sem je vysela po jednom semínku do sadbovačů Jiffy a asi hluboko tak jsem je vyndala a dala do plastových semínek.. A taky nic, ani náznak.. Nevim co stím...
Jarní výsev, 12.2.2013
Kdy mohu dát sadbu která je v sadbovačích do skleníku aby tam ještě chvíli rostla než příjde do volné půdy?
Jarní výsev, 11.2.2013
Dobrý den dneska jsem vysela rajčata a papriky protože mám vytápěný skleník.. Ale bohužel ve skleníku jsou 3st. Má to smysl dát do něj výsevy? Četla jsem že potřebují 24st.. Nechtěla bych aby sazenice byly vytahané a slabé.. Máte nějakou radu? Děkuji... celý příspěvek >
Tajemná plodina, 27.1.2013
Dobrý den chtěla bych se zeptat co to je? Hledala jsem to na netu a nic moc mi to nenašlo.. Latinsky se to řekne Solanum mandarika
Kolik utrácíte za semínka?, 27.1.2013
Já jsem si letos nakoupila semínka za 2000kč.. Nelituju toho! Když to někoho baví pěstovat a má na to finance proč ne... :) Jinak..mě taky nadávají že sem blázen.. Asi na tom něco bude..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika