Příspěvky uživatele - 229.51

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit krtka, 22.5.2017
Krtkoterminator je dobrej :-) Já teď testuji solarni odpuzovač krtku. Jsem na to zvedavej, doporucil mi to soused, ale take moc nemusim solarni spotrebice... Snad ten muj krtek nebude nejak agresivni a odtahne.
Solarni odpuzovac krtku, 17.3.2015
Zajímavé je, že na nějakém místě mi na krtka pomohl hadr namočený v naftě, někde chlupy z kocoura, teď testuji odpuzovač krtku z odpuzujeme.cz. Jsem na to zvedavej, doporucil mi to soused, ale take moc nemusim solarni spotrebice... Snad ten muj krtek... celý příspěvek >
Krtek, 30.5.2013
Myslím si, že boj s krtkem je individuální záležitost a to, že někomu něco nefunguje je, neznaméná, že to nebude fungovat zrovna mně. Také jsme bojovali s krtkem a pomohl nám zmiňovaný Solární odpuzovač krtků, hrabošů, hryzců vibrační s LED lampou... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 14.3.2013
Špatný není bateriový odpuzovač MR11
Proti krtkům, 8.3.2013
Psal jsem to jinde, ale používám odpuzovače. Nerad vraždím zvířata- volba odpuzovač, ke kterému jsem byl zprvu skeptický, mě celkem mile překvapil. Pravda, není 100% a doporučuji přiřadit ještě další odháněčku. Používám solární odpuzovač krtků. Ale... celý příspěvek >
Solarni odpuzovac krtku, 8.3.2013
Při brouzdání jsem narazil na tuto diskuzi a také se musím podělit s názorem na solární odpuzovač. Nerad vraždim zvířata- volba odpuzovač, ke kterému jsem byl zprvu skeptický, ale nakonec mě celkem mile překvapil. Pravda, není 100% a doporučuji... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 8.3.2013
Na zahradě jsem zaznamenal invazi krtků a myší a snažil se to vyřešit šetrně. Na omezení krtinců a vyhnání krtka mi funguje solární odpuzovač krtků a myši odpuzuji ultrazvukovým odpuzovačem hlodavců, ale zdálo se mi, že si na to myš zvykne. Vyřešil... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika