Příspěvky uživatele - 79.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo Sigma, 3.3.2013
Rozety se těsně točí mezi pevnými díly čerpadla. Pevné díly jsou složeny na tl. těsnicího papíru. Po složení a stažení čerpadla klepněte kladivem na hřídel čerpadla v jeho ose. Vůle se trochu přestaví.
Hořká zavařená rajčata, 3.3.2013
Dělám si rajčatovou šťávu. Povařím, přepasíruji, mírně přisolím, přivedu do varu a horké plním do pivních lahví, uzavřu povařenou použitou korunkou a horké lahve pokládám na ležato k prohřátí závěru. Vařím ji tak několik let a dosud žádná chyba.... celý příspěvek >
Předpěstování pórku, 2.3.2013
Dnes jsem vysel pór letní do bedničky pro předpěstování sadby. Pórek musí být sklizen před náletem vrtalky. Proto na něj tak pospíchám. Také nemám problémy se vzcházením na záhoně. Co mi vzejde přesadím a sázím za příjemnějších povětrnostních... celý příspěvek >
Popel na zahradu?, 27.11.2012
Popel se mi osvědčil k celeru a hlavně k mrkvi, kde potlačil škůdce a pomohl vzrůstu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika