Příspěvky uživatele - 179.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 2.4.2013
Děkuji Vám i všem ostatním za zkušenosti, moc si jich cením. Stačí nám, že fena bude na cizí štěkat, aby byla jen takový psychologický prvek - pes v zahradě na volno. A jak už jsem psala, parťák dcerám, když někam vyrazí samy. Návštěvy k nám... celý příspěvek >
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 28.3.2013
Moc děkuji za reakci :-), to mě potěšilo, že zkušený chovatel možnost zádveří a později bouda nezavrhl. Je to pro mě přijatelnější verze, budu mít fenku na očích a nebudu to mít v noci daleko, když bude kňučet. Krmení tedy od začátku jen v kotci, to... celý příspěvek >
2měsíční štěně rovnou ven do boudy?, 28.3.2013
Dobrý den, v květnu si přivedeme do rodiny štěně křížence NO. Bude žít trvale venku, nocovat v zateplené boudě v zastřešeném kotci. Na jeho příchod se chceme dobře připravit, aby zvládlo adaptaci co nejlépe. Zvažujeme, zda jej od první noci dávat... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 25.2.2013
super, špatně jsem to pochopila, to jste mě uklidnila, moc děkuju za rady!
Jakou popínavku vybrat?, 25.2.2013
mám žlutou a růžovou loniceru, ale dala jsem je na plné slunce, myslela jsem, že stín nesnesou?
Jakou popínavku vybrat?, 23.2.2013
když ten břečťan tak pomalu roste ;). Mám ho tam, ale to bude tak na 7 let. Hortenzku už mám objednanou hned na dvě místa, snad se jim bude u nás líbit. Myslíte, že ji časem unese i drátěný plot, až zmohutní, nebo je to čistě záležitost na bytelnější... celý příspěvek >
Jakou popínavku vybrat?, 22.2.2013
Děkuji Vám, tedy, pokud jsem to správně pochopila, podražec je ovíjivý a ne příčepivý, takže např. po palubkách se pnout nebude, že?
Jakou popínavku vybrat?, 22.2.2013
Pěkný den, poradíte, jestli zvolit podražec či přísavník na severní dřevěný plot a dřevěný přístavek (téměř celodenní stín)? Nemáte zkušenost, co rychleji roste, a zda se podražec umí pnout po dřevě sám? Děkuji moc.
Mochyně peruánská, 16.2.2013
sela jsem koncem ledna a teprve nějakých 5 klíčků nesměle vykukuje. Klíčí hodně dlouho
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika