Příspěvky uživatele - 218.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 21.8.2009
 Ahoj Míra    Jenom se lehce připojím!!    "Soused přijede k pumpě s 5li litrovím kanistrem, samozřejmě se do kanistru vejde skoro 6L naturalu 95. Doma vezme odměrku na olej pochopitelně s cejchem, hrkne tam... celý příspěvek >
Výběr řetězové pily, 21.8.2009
Ahoj     Já zase   Homelite 4446cc nebo Solo 645.     Míra
Pila Homelite super 2, 20.8.2009
Ahoj  "Poloamatéři"   hned se omlouvám, jelikož mezi Vás taky patřím!!!  Potřebuji rozumnou radu, ale né stylu  " TO JE NA H..  kup si HQ, ta je nejl..."  HQ koupil můj otec v akci cca 3r a... celý příspěvek >
Pila Homelite super 2, 18.8.2009
Ahoj dřevorubci!       Ty dva šroubky, (jsou tam tři) L+H najdete na internetu! Jinak je zašroubujte (nedotahovat) a pak o 1,1/4povolte! oba! a pak podle potřeby L doladit s volnoběhem(třetí šroubek)!!  Opravny... celý příspěvek >
Pila táhne do strany, 18.8.2009
Ahoj   Trochu Vám nerozumím!  Vlevo v pravo??  Je to opotřebením lišty+řetězu! jinak: vemte motorovku a nenastartovanou jí položte na poleno a uvolněte levou ruku a už víte proč časem ta pila podřezává, jestli neotáčíte lištu. Za... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 24.7.2009
Dobrý den    Podívejte se na Vari BDR 1200-oproti FD-3 je jednoduší na ovládání, nemá tolik páček, jinak doporučuji - podívat se a osahat, třeba na výstavě, protože obrázek značně zkresluje!!!     Ještě třeba... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 23.7.2009
Ano   příspěvek z 22.7.09-218.71 Ještě jsem zapoměl, je tam 7k motor. Habr.v
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 23.7.2009
Dobrý den    Mám vážné pochybnosti, jelikož jsem jeden rok zahradu jenom mulčoval, asi 14arů a dopadlo to ta, že se na jaře objevily holiny, trsy trávy a trsy, u nás se tomu říká "MUŽÍK",nedá se to posekat ani kosou(ostřice).... celý příspěvek >
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 22.7.2009
Dobrý den       Co mám udělat s trávou!!!   M.
Dakr FD-3, 22.7.2009
Dobrý den.    Spotřeba je u 4takt. zhruba stejná, okolo 1l. za hodinu práce, ale při plném zatížení u FD-3 i 2l/h opravdu podle zatížení!!! Pozor na hydro, je to trochu gumový!!    Zmínili jste se o MKS-60... celý příspěvek >
Motor Tecumseh, 26.11.2008
5.2008 jsem zakoupil MKS-60 s motorem TECUMSEH Endura 7HP, už kašle a žere svíčky, sotva se motá na 1/2plynu, Jde do opravy, tak uvidíme.Míra
Motokultivátor MS 06 - poraďte, 20.6.2008
Habr.V:  Nechte kola napevno!!Potkáte li mez třeba s radlicí(kolmo dolu k přejetí),zaručeně Vám to vyrazí řídítka z ruky! Je to bohužel na úkor horšího ovládání motokultivátoru.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika