Příspěvky uživatele - 177.110

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rider XF 140 HD, 25.2.2013
zdravim, normalne jsem rider koupil o vikendu a rider + olej 37 tisic a nejake dorbne. Nevim jaky letak jste videl. Zaplaceny je, ale dovest si ho necham az na sezonu, bo ho zatim nemam kam dat. Takze zadne blizsi detaily nemohu sdelit...
Rider XF 140 HD, 20.2.2013
Tak to mam radost, ze si masinku pochvalujete. Tento vikend je v Mountfiledu akce a rider bude za 50% ceny. Takze se tam chci stavit. Neni problem se sberem travy do kose? Zvlada to jezdit i sekat do kopce bez nejakych problemu?
Rider XF 140 HD, 19.2.2013
Takze rikate, ze by to melo byt v klidu a tech 13HP bude stacit. Nerikejte mi, ze s 13HP budu mit vysokou spotrebu. A tech 10l na hodinu je opravdu velky masakr. V sobotu bych mel XF140 v Mountfildu zaplatit, takze shanim informace dokud se da!
Rider XF 140 HD, 18.2.2013
Mel bych dotaz ohledne zahradniho Rideru XF 140 HD. Vyrobce Castel Garden. Ted v Mountfieldu v akci za cca 37 000,- Vykon 13,5HP, zaber 72cm. Dival jsem se, ze i nektere plnohodnotne trakturky maji tento motor o vykonu 13,5HP. Mate nekdo... celý příspěvek >
Al-ko Powerline 5300 BRV, 11.2.2013
Dobry den, mate nekdo zkusenosti se sekackou AL-KO Powerline 5300 BRV? Mohli byste mi doporucit nejake podobne sekacky? Jde mi o seceni vyssi obcas vlhke travy a sber do kose, tak aby se sekacka co nejmene zakuckavala... diky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika