Příspěvky uživatele - 222.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karburátor nikki, 19.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Mám zahradní traktor s motorem briggs stratton 23 hp, dvouválec. Dnes jsem si nechal v servise ultrazvukově čistit karburátor, všiml jsem si, že mi mechanik pohnul s těmito šrouby, tak nějak si pamatuju, v jaké poloze to bylo, ale nejsem... celý příspěvek >
Kolísaní otáček briggs, 7.5.2013
Zdravím mám traktor agrojet motor briggs 15,5 hp. Problém je následující když motor běží bez zapnutých nožů,  tak jednou za minutu motor jakoby otáčky lehce poklesnou, a někdy ustřelí. Kdž je zaplé sečení-nože je to bez problému. Nedávno z... celý příspěvek >
Teče benzín z válce, 2.5.2013
Dobrý den, chci se zeptat a poprosit o radu. Dnes jsem přišel k traktoru, vyndaám svíčku a z válce proudem vytekl benzín čím to je? Ps: není tam palivový kouhout, je tam nutný?  jde o motopr briggs 15.5 
Zahradní traktor Honda, 19.2.2013
dobrý večer, chci se zeptat, zakoupil sem traktor honda 2213, jsou hondy kvalitní stroje, případně kde se dají koupit N.d jako jsou kladky a případně díly na motor -motor honda 13 Hp? diky
Castengarden - kde se dají zakoupit náhradné díly?, 17.2.2013
Dobrý večer, nevíte někdo kde se dají zakoupit náhradné díly na traktory jako je castengarden, wiestvod, MTD. Popřípadě vložte odkaz prosím, hledal jsem na netu, a nemužu nic dohledat firmu která to prodává. děkuji
Motor Briggs stratton - problém se startováním, 13.2.2013
Ještě sem zapoměl uvést, jedná se o traktor ama garden, s motorem briggs stratton 15.5 Hp
Motor Briggs stratton - problém se startováním, 13.2.2013
Dobrý večer pánové. Jelikoš si se zehradním traktorem již nevím rady, tak se obracím s dotazem na Vás.  Mám problém se startováním. Když je motor studený, tak startér mi nechce otočit s motorem, otočí jen kousek a pak nechce točit. Koupil jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika