Příspěvky uživatele - 96.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl ms 461 (voda), 3.9.2017
Zdravím, Čistil jsem pilu tlakovou vodou (vapku), měl jsem zakryty otvor výfuku i karburátoru, ale nechal jsem zapomenutý zmáčkly dekompresní ventil a mám pocit, že se do válcu dostala voda nevím to jistě a nevím jak to zjistit? Dělal jsem to... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 28.3.2016
Dobrý den, Chtěl jsem se zeptat kdy mám začít postřik proti mšičím na černém jeřábu? Mám ho zasazen druhým rokem a vždy to napadnou mšice a pak je problém se jich zbavit. Druhý dotaz zo to znamená když, začínají usychat listy, ale jen okraje a... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 16.1.2013
Dobrý den. Mám zkušenost s oběma pilkami. A je taková, že husqvarnu jsem musel po půl roce vrátit, jelikož samé problémy a opravy byla spíše v servise jak v lese. Stilka 362 je zlatá pila jedno nadstavení a žádny problém jak za studena tak za tepla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika