Příspěvky uživatele - 202.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
travnik, 8.8.2008
Mam dotaz - existuje nějaké hnojivo v tekutém stavu které se ředí vodou a dá se sním stříkat travník?  děkuji
podzimní postřik jabloní, 5.8.2008
Kdy se mají na podzim stříkat jabloně a hlavně čím děkuji
travin, 4.8.2008
 může se travin rozpustit ve vodě?
vadnutí trávníku, 4.8.2008
Pravdu má host moc vody a sekání
plevel, 4.8.2008
plevel je plazivý i 20 čísel dlouhý jak ho dostat z trávníku nevím jak se jmenuje
trava, 25.7.2008
Může se travi ředit vodou nebo rozmíchat ve vodě děkuji
Jak zaštipovat Surfínie?, 22.5.2008
Díky za drahé rady,to s tím množstvím hlíny mě velice překvapilo, ale nevadí, budu se snažit dodržovat alespoň hnojení a zálivku a tak kytičkám jistě vynahradím i menší množství zeminy! Mám doma již zmiňovanou odrůdu Giant Purple, tak... celý příspěvek >
Jak zaštipovat Surfínie?, 21.5.2008
Jsem úplná začátečnice, koupila jsem si do závěsu převislé surfínie, pořád někde hledám jestli je třeba surfínky zaštipovat, opakovaně a jak dlouho?Kolikrát postačí je zaštipnout a jak to poznám?Chtěla bych mít krásné převisy plné květů, umístění mám... celý příspěvek >
destilační přístroj, 24.12.2007
zdarec v každém případě pověs alespoň na vnitřek víka kotle nějaký měděný plech, cu je fakt důležitá, já mam kotel z hliníku, ale odvod par mi prochází 5 cm trubkou a chladící spirálu mám z cu trubky jako malíček ale v delce 8 m. Aktivní keramika by... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.11.2007
Zdarec tady popisované uhlí je určitě uhlí aktivní a né živočišné, aktivní uhlí = čistý uhlík, který na sebe váže pachy a chemikálie stejně tak čistí vodu pro akvarijní účely tedy seženeš ho v každém lepším obchodě s rybkami, je dost drahé ale vydrží... celý příspěvek >
destilační přístroj, 15.11.2007
Ahoj. Jednoznačně Wiliems Christ, bez stopek a pokud možno i jadřinců.
Destilační přístroj, 6.11.2007
No řek bych že to je tak na hraně radši hned pálit. Spíš než přechod silic do kvasu se začne pomalu strácet etanol, a k měření? Senzorika čich a chuť namočeného ukazováku do kvasu :-) a to pod 10% z obsahu kvasu 55% pálenky nejdu :-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika